Fatih Portakal: Tek kalsa da Muharrem İnce’ye oyumu vermem

Sözcü TV’de ana haber sunucusu Fatih Portakal, 14 Mayıs seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye oy vermeyeceğini açıklayarak, “Ben Muharrem İnce’ye güvenmiyorum, size de vermem zati. Tek kalsanız bile size vermem.” dedi.

Fatih Portakal: Tek kalsa da Muharrem İnce’ye oyumu vermem
Yayınlama: 03.05.2023
9
A+
A-

ensonhaber.com

Türkiye’de 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlere iki haftadan kısa bir müddet kaldı.

İttifaklarda bulunan partilerin ve partilerdeki milletvekili adaylarının seçim çalışmaları sürüyor.

Televizyon ekranlarında da seçime dair tartışmalar devam ediyor.

Sözcü TV’de ana haber sunucusu olan Fatih Portakal da ekranlardan hangi partiye oy vereceğini açıklamıştı. Portakal bu sefer Memleket Partisi Genel Lideri ve cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce hakkında konuştu.

“Muharrem İnce’ye güvenmiyorum, tek kalsa da oyumu vermem”

İnce’ye güvenmediğini ve oy vermeyeceğini açıklayan Portakal şöyle konuştu:

“Ben güvenmiyorum Muharrem İnce’ye, size de vermem zati. Tek kalsanız size bile vermem. Size vermem zira güvenmiyorum size. Düşünsenize Muharrem İnce çıkıp, milletvekilliğinde bir tane bile vekili olmayacak, Memleket Partisi’nin de ne kadar oy alacağını da göreceğiz. İstifalar aslında devam ediyor.”

“Muharrem İnce’nin yüzde kaç oy alacağını merak ediyorum”

Portakal kelamlarının devamında şunları söyledi:

“Muharrem İnce olmayan milletvekiliyle ülkeyi yöneteceğini zannediyor. 3 ay yahut 6 ay sonra tekrar seçime gideriz. Bu söylediklerimden de esasen hoşnut olmayacağını biliyorum, hiç de değerli değil benim için. Ben başıma nazaran takılıyorum zira hoş oluyor. Size de muvaffakiyetler diliyorum. Yüzde kaç oy alacağınızı da merak ediyorum. Bilhassa seçim gecesi sizin oyunuzu çok merak ediyorum.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.