Fatih Karagümrük – Sivasspor maçı ne zaman? Fatih Karagümrük – Sivasspor maçı hangi kanalda, saat kaçta?

Fatih Karagümrük – Sivasspor maçı ne zaman? Fatih Karagümrük – Sivasspor maçı hangi kanalda, saat kaçta?
Yayınlama: 11.11.2023
7
A+
A-


11 Kasım Cumartesi günü oynanacak karşılaşmalarından bir tanesi olan Fatih Karagümrük – Sivasspor maçı hakkında birçok detay merak ediliyor. Fatih Karagümrük – Sivasspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Sorusunu merak etmeye ve araştırmaya başladı. Konu hakkında merak edilen bir diğer detay ise Fatih Karagümrük – Sivasspor CANLI izleme linki var mı? Sorusu oldu. Peki, Fatih Karagümrük- Sivasspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Fatih Karagümrük- Sivasspor maçı ne zaman?

FATİH KARAGÜMRÜK – SİVASSPOR MAÇI NE ZAMAN?

Fatih Karagümrük ile Sivasspor arasındaki kritik Trendyol Süper Lig maçı, 11 Kasım Cumartesi günü oynanacak. Maç, İstanbul’da, İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda gerçekleşecek ve başlama saati 16:00 olacak. Bu önemli karşılaşmayı Türkiye genelinde canlı olarak izlemek isteyen futbolseverler, Bein Sports 2 ve beIN Sports Tod TV kanallarını kullanabilecekler.

FATİH KARAGÜMRÜK – SİVASSPOR MAÇI HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

Bein Sports 2’yi tercih eden izleyiciler, Digiturk 78 ve Kablo TV 233 numaralı kanalları kullanarak maçı şifreli bir şekilde izleyebilirler. Ayrıca, Türksat uydusu ve internet üzerinden bu kanalı kullanarak canlı yayını takip edebilirler. Diğer bir seçenek olan beIN Sports Tod TV ise yine Türksat uydusu ve internet üzerinden şifreli bir yayınla maçı ekranlara taşıyacak.

Fatih Karagümrük Sivasspor Gündem Yaşam Spor Haberler