Facebook Hesabım Kapandı ? Ne Yapmalıyım

Facebook Hesabım Kapandı ? Ne Yapmalıyım
Yayınlama: 20.08.2023
52
A+
A-

Kapatılan Facebook hesabı açılır m? Açılırsa bu iyi mi olur? Bu konulardan pek çok dostumuzun muzdarip bulunmuş bulunduğunu biliyoruz ve çünkü bu mevzuya değinmeye karar verdik. Öncelikle endişe etmenize gerek yok çünkü kapanan Facebook hesapları geri açılabiliyor. Facebook hesabınızı kendiniz de kapatsanız, başka sebeplerle de kapansa fark etmez.

Facebook Hesabım Kapandı

Facebook hesabını yine aktifleştirmek için iki yolunuz bulunuyor. Bunlardan birincisi (disabled@Facebook.Com) adresine mail atıp hesabın yeniden açılması için data vermeniz gerekiyor. İngilizce yazmanız gerektiği için Google Translate kullanmanızı öneriyoruz. Rahat cümlelerle ne zaman kapatılmış olduğunu ve yeniden açılmasını istediğinizi yazın ve çeviri neticeni mail atın.

Bir öteki kapatılan Facebook hesabını yeniden açma yolu ise (https://www.facebook.Com/help/contact/260749603972907) adresine girmek ve formdaki ilgili alanları doldurmaktır. Tüm bu işlemleri yapmış olduktan ondan sonra 1-2 gün içerisinde Facebook hesabınızın yine aktifleşmesi gerekmektedir. Eğer hesabınız gene açılmazsa gönderdiğiniz bilgilerde eksiklik vardır yada hata vardır.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.