Eskişehirspor Taraftarları Kütahya Stadına Alınmayacak

Kütahya Vilayet Spor Güvenlik Konseyi, Belediye Kütahyaspor-Eskişehirspor maçında konuk ekibin taraftarlarının stada alınmayacağını duyurdu. Ayrıyeten, Kütahya Valisi Ali Çelik ve MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş gruba toplamda 300 bin TL’lik prim kelamı verdi.

Eskişehirspor Taraftarları Kütahya Stadına Alınmayacak
Yayınlama: 03.05.2023
11
A+
A-

Kütahya Vilayet Spor Güvenlik Konseyi, pazar günü oynanacak olan Belediye Kütahyaspor- Eskişehir müsabakasında konuk grubun taraftarlarının stada alınmayacağını duyurdu.

TFF 3. Lig 1. Küme 32. hafta maçı için yapılan Vilayet Spor Güvenlik Toplantısında alınan kararda, “7 Mayıs 2023 pazar günü oynanacak olan Belediye Kütahyaspor- Eskişehirspor karşılaşmasına Vilayet Spor Güvenlik Heyeti toplantısı sonucu alınan kararla Eskişehirspor taraftarı stada alınmayacak” denildi.

Eskişehirspor ile oynanacak güçlü maç öncesinde egzersize giden Kütahya Valisi Ali Çelik, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Belediye Lideri Prof. Dr. Alim Işık, Vilayet Emniyet Müdürü Hakan Sıralı, Belediye Lider Yardımcıları ve Kulüp Lideri Erdoğan Çolak bugünkü antrenmanı ziyaret ederek gruba moral verdi.

Vali Çelik ve Milletvekili Erbaş ekibe toplamda 300 binTL’lik prim kelamı verdi. Antrenmanda konuşan Vali Ali Çelik, 3 maç için 150 bin TL milletvekili Erbaş ise 150 bin TL prim vereceklerini açıkladı.

Ayrıca Milletvekili Erbaş grubun şampiyon olması halinde tüm kadrosu tatile götüreceğini açıkladı. – KÜTAHYA

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.