Eski kocasının arkadaşının oğluyla yaşadığı aşk olay oldu: Benim sevgilim para avcısı değil!

Takip edenlerin çok düzgün bildiği üzere şov dünyasının ünlüleri kelam konusu olduğunda işler bazen çok karışık olabiliyor. Bilhassa de aşk hayatları gündeme geldiğinde. Zira bu hususta ünlülerin rastgele bir hududu, kendilerine getirdikleri kısıtlamalar yok. Yaş farkı zati üzerinde durulan bir husus değil. Elhasıl ünlüler, kime gönül verirlerse onunla birlikte olmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Tenkitlere ve diğerlerinin fikirlerine de çok aldırış etmiyorlar.

Eski kocasının arkadaşının oğluyla yaşadığı aşk olay oldu: Benim sevgilim para avcısı değil!
Yayınlama: 16.06.2023
9
A+
A-

ESKİ KOCASININ KADRO ARKADAŞININ OĞLUYLA AŞK YAŞIYOR
İşte bu cinsten bir haber de bu yılın birinci ayında magazin gündemine ‘bomba gibi’ düşmüştü. Zira her ne kadar şov dünyasında sonlar olmasa da örneğine sık rastlanmayan bir durum kelam konusuydu.

Pırıltılı dünyanın, ismini çok güzel bildiği bir bayan üyesi, kendisinden 16 yaş genç biriyle yeni bir aşka yelken açmıştı. İşin bu kısmında büyük bir sorun yok.

Üzerinde durulan detay, kelam konusu bu ünlü bayanın, eski kocasının, bir vakitler tıpkı grupta top koşturduğu arkadaşının oğluyla aşk yaşamaya başlamasıydı.

İlk anda bu durum tartışma konusu oldu sonra da bayanın, en az kendisi kadar ünlü olan sportmen aşkının parasına göz diktiği argümanları ortaya atıldı. Uzun müddet sessiz kalınsa da sonunda bu argümanlara karşılık geldi.

SEVGİLİSİNİN ÇOCUKLUĞUNU BİLİYOR
Böyle kısaca ve biraz karmaşık bir biçimde anlattığımız hikayenin kahramanları, bir devir Kardashian- Jenner ailesinin yakın dostu olarak tanınan sonra da yaşanan bir skandalın akabinde aileyle münasebetini kesen Larsa Pippen ile ondan 16 yaş küçük basketbolcu Marcus Jordan. Soyadından da anlaşılacağı üzere basketbol efsanesi Michael Jordan’ın, kendisiyle birebir alanda meslek yapan oğlu. 

48 yaşındaki Pippen, bir vakitler basketbolcu Scottie Pippen ile evliydi. Hatta ondan dört tane çocuğu oldu. Lakin çift yollarını ayırdıktan sonra Pippen, bu defa eski eşiyle bir devir tıpkı kadroda oynayan Michael Jordan’ın oğlu Marcus Jordan ile aşk yaşamaya başladı.

‘PARA AVCISI’ TENKİTLERİ ALDI BAŞINI GİTTİ
Larsa Pippen, bu aşkın ortaya çıkmasından sonra uzun müddettir “O bir para avcısı, Marcus’u sevdiği yok. Gözü onun parasında” argümanlarıyla gündeme geliyordu. İşte bu üslup tenkitlere sonunda Marcus Jordan’dan karşılık geldi: “Benim sevgilim para avcısı değil!”

Larsa Pippen ile Marcus Jordan, Page Six’in Virtual Reali-Tea isimli podcast yayınına konuk oldu. Çift, orada kendileri hakkında ortaya atılan savlara cevap verdi. Pippen “Bence para konusunda konuşmak rahatsız edici” dedi. 

Marcus Jordan da ondan kelamı aldıktan sonra şunları söyledi: “Evet sanırım beşerler Larsa’nın bir para avcısı olduğunu düşünüyor. Onlara nazaran Larsa,Jordan ailesinin sahip olduğu büyük servetin peşinde.” Bu ortada bir parantez açıp belirtelim ki, Marcus Jordan’ın ailesinin sahiden hatırı sayılır bir serveti var. 

Kendi ismini taşıyan bir mücevher tasarımı firmasına sahip olan Larsa Pippen de kelamın burasında kendi parasını kazandığını hatırlattı.

Marcus Jordan da sevgilisi hakkında “O bağımsız, meslek odaklı bir kadın” diyerek aslında Larsa Pippen’in kederinin para olmadığını vurguladı.  

Larsa Pippen’in eski kocası Scottie ile evliliğinden 22 yaşında Scotty Jr, 21 yaşında Preston, 18 yaşında Justin ve 14 yaşında Sophia isminde dört tane çocuğu bulunuyor.

LARSA’NIN ÇOCUKLARI MARCUS’U SEVDİ
Boşanmasına karşın eski kocasıın soyadını kullanan Larsa Pippen, dört çocuğunun yeni sevgilisi Marcus Jordan’ı sevdiklerini söyledi US Weekly’ye verdiği röportajda: “Ben büyük oğlum Scotty ile basketbol hakkında konuşurken Marcus’un da söyleyecekleri oluyor. Ben Preston ile moda hakkında konuşurken bir giysi mağazası olan Marcus da söyleyecek bir şeyler buluyor.”

Marcus Jordan da sevgilisinin çocuklarına nasıl ahenk sağladığını anlattı: “Eğer genç çocukları olan biriyle birlikteyseniz bakış açınızı tekrar şekillendirmeniz gerekir.Ama bence Larsa’nın çocuklarıyla ilgisi çok güzel, onların en güzel arkadaşı. Larsa ile ilgili olarak çok beğendiğim bir durum:”

Kendi tabirine nazaran Marcus Jordan sevgilisinin sevdiği beşerler yani çocukları ortasında kendine yer bulmaktan ötürü çok şad. 

TELEFON NUMARASINI DÜZMECE BİR İSİMLE KAYDETTİ
Gelelim Larsa Pippen ile Marcus Joran’ı kontağına. Yani bağlantılarının başlamasından daha öncesine. Zira o sırada da ikisi birbirlerini tanıyordu aslında. Lakin Larsa, basketbol oyuncusu Scottie Pippen’ın eşi Marcus da Scottie’nin kadro arkadaşı Michael Jordan’ı oğluydu. Lakin tanışmaları yıllar sonra oldu. 

Larsa Pippen ile Scottie Pippen, 1997 ile 2021 ortasında evli kaldılar. Basketbol alanlarının yıldızı olan Scottie Pippen ile Marcus Jordan’ın babası Michael Jordan da bir ehemmiyet birebir ekipte oynuyorlardı. Yaniteknik olarak Larsa Pippen, eski kocasının grup arkadaşının oğluyla romantik bağlantı yaşıyor bir müddettir.

Larsa ile Marcus bundan dört yıl evvel bir partide tanıştılar.O sırada da birbirlerine telefon numaralarını verdiler. Lakin Larsa, Marcus’un telefonunu düzmece bir isimle kaydetti: Marc Jacobs.! Bu bahiste da daha sonra “Kimsenin beni aradığını bilmesini istemedim” demişti. 

2 GÜNLÜK ZİYARET 12 GÜNE UZADI
Her ne kadar o partide birbirlerini uzaktan izleseler de arkadaşlıklarının romantizme dönüşmesi biraz vakit aldı. Marcus iki günlük bir ziyaret için Larsa’nın yaşadığı Miami’ye gitti. Ancak Larsa ile buluştuktan sonra bu ziyaret 12 güne uzadı.

O sırada Larsa da bu türlü bir bağın getireceklerine hazır olup olmadığını uygunca düşündü. Fakat sonra kendi sözüne nazaran bunun yaşamak istediği bir ilgi olduğunu fark etti.

Marcus ise ailesinin bu bağlantıyı birinci duyduğunda hayli şaşırdığını söyledi. Ama çift kısa müddette ailelerinin onayını aldı ve bağlantıları de bugünlere geldi.

Marcus bu mevzuda “Ailem beri keyifli görmek istiyor. Aslında herkesin ailesi onu keyifli görmek ister. Bütün isteyebileceğiniz budur” diyerek durumu özetledi. 

 

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.