Erzincan’da Midede Uyuşturucu Sevkiyatı Operasyonu

Erzincan polisinin düzenlediği operasyonda, uyuşturucuyu midesine gizleyen İran asıllı 2 kişi tutuklandı. 1,748 gr Afyon sakızı ele geçirildi. Şüphelilerin mide ve bağırsaklarında yapılan tomografi çekimlerinde çok sayıda yabancı cisim bulunduğu tespit edildi. Yapılan tıbbi müdahale ile şüphelilerin midesinden toplam 1,748 gram uyuşturucu çıkarıldı. Şüpheliler tutuklandı.

Erzincan’da Midede Uyuşturucu Sevkiyatı Operasyonu
Yayınlama: 16.06.2023
7
A+
A-

Midede uyuşturucu sevkiyatı

ERZİNCAN – Erzincan polisinin uyuşturucu unsur kuryeliği yapan şahıslara yönelik düzenlediği operasyonda, uyuşturucuyu midesine gizleyen İran asıllı 2 kişi tutuklandı. 1,748 gr Afyon sakızı ele geçirildi.

Erzincan ve Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Narkotik Kabahatlerle Uğraş Şubesi takımlarının koordineli çalışması sonucu, uyuşturucu unsur kuryeliği yapan şahıslara yönelik kent genelinde çalışma başlatıldı. Bu çerçevede durdurulan yolcu otobüsünde, yutma tekniğiyle uyuşturucu taşıdığı bedellendirilen İran asıllı M.M.A ve O.A gözaltına alındı. Şüphelilerin mide ve bağırsaklarında yapılan tomografi çekimlerinde çok sayıda yabancı cisim bulunduğu tespit edildi. Yapılan tıbbi müdahale ile şüphelilerin midesinden toplam 1,748 gram uyuşturucu çıkarıldı. Yapılan tıbbi müdahale ile M.M.A.’nın midesinden çıkarılan 81 adet 934,96 gram ile O.A.’nın midesinden çıkarılan 67 adet 813,07 gram afyon sakızına el konuldu.

Şüpheliler emniyetteki süreçlerinin akabinde sevk edildikleri adliyede tutuklandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.