Emekli maaşlarına beklenen düzenleme geliyor! Erdoğan, talimatı verdi

Emekli maaşlarına beklenen düzenleme geliyor! Erdoğan, talimatı verdi
Yayınlama: 17.08.2023
5
A+
A-

Emekliler, temmuz ayında aldıkları yüzde 25 zam oranından memnun kalmamış, hükümete çağrı yapmıştı. Bakan Işıkhan ise Cumhurbaşkanı Erdoğan da emekli maaşlarında düzenleme için talimat verdiğini duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emeklilerin çağrısına kulak vererek, yeni bir düzenleme için talimat verdi. Emeklilerin dört gözle beklediği haberi ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, “Emeklilerle ilgili Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarını aldık ve çalışmaya başladık. Vatandaşlarımızın taleplerine kayıtsız kalmayız. Tüm imkanları daha da zorlayarak gerekeni yapacağız” ifadeleriyle duyurdu.

“İMKANLARI DAHA DA ZORLAYARAK GEREKENİ YAPACAĞIZ”

Emekli aylıklarında iyileştirme talepleriyle ilgili konuşan Bakan Işıkhan, “Emeklilerle ilgili Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarını aldık ve çalışmaya başladık. Bu zamana kadar ne emeklilerimizin ne de diğer vatandaşlarımızın taleplerine kayıtsız kalmadık, bundan sonra da kalmayız. Tüm imkanlarımızı hatta imkanları daha da zorlayarak gerekeni yapacağımızın bilinmesini özellikle belirtmek istiyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.