Ebebek halka arz ne zaman işlem görecek? Ebebek halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

Ebebek halka arz ne zaman işlem görecek? Ebebek halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?
Yayınlama: 01.09.2023
11
A+
A-


Ebebek halka arz ne zaman işlem görecek? Sorusu, halka arz taleplerinin toplanmasının ardından gündeme geliyor ve merak ediliyor. Türkiye’nin ilk internet bebek ürünleri satış sayfası olarak bilinen E-Bebek halka arzı gündemdeki yerini aldı. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 24 Ağustos 2023 tarihinde Ebebek Mağazacılık A.Ş. (EBEBK) halka arzına onay verdi. E-Bebek şimdi talep topluyor. Peki, Ebebek halka arz ne zaman işlem görecek? Ebebek halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

29 Ağustos’ta başlayan Ebebek talep toplama bugün itibariyle son bulacak. Halka arz işlemlerinin tamamlanmasının ardından sonuçlar ilan edilecek ve 6-7 Eylül tarihinden itibaren “EBEBK” bist koduyla Yıldız Pazar’da işlem göreceği öngörülüyor.

E bebek halka arzı, yayınlanan katılım finans ilkeleri raporu ve borsa görüşüne göre katılım endeksi kriterlerini karşılamaktadır. E-Bebek yayınladığı 4 sayfalık raporla katılım endeksine uygun olduğunu duyurdu. E-bebek’in İslami hassasiyeti olan yatırımcılar için uygun olduğu değerlendirilmektedir.

ebebek hisse alım satımına başlayabilmek için, öncelikle bir aracı kurumda yatırım hesabınızın bulunması gerekmektedir. Hesabınız yoksa, ÜNLÜ Menkul Değerler tarafından sunulan ücretsiz yatırım hesabınızı şimdi açabilir ve herhangi bir hesap işletim ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

Emir Ceran
Gündem Editörü – emir.ceran@haberler.com Haberler.com – Gündem

Gündem Finans Haberler