Dursun Özbek’in sağlık durumu nasıl, neden hastaneye kaldırıldı? Dursun Özbek’in son durumu!

Dursun Özbek’in sağlık durumu nasıl, neden hastaneye kaldırıldı? Dursun Özbek’in son durumu!
Yayınlama: 18.12.2023
7
A+
A-


Dursun Özbek‘in sağlık durumu! Süper Lig devi Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, akut pankreatit şüphesiyle hastaneye kaldırılmıştı. Galatasaray Kulübü, Başkan Dursun Özbek’in sağlık durumuna dair bir açıklama yaptı. Peki, Dursun Özbek’in sağlık durumu nasıl? Detaylar…

DURSUN ÖZBEK’İN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Galatasaray Kulübü, akut pankreatit şüphesiyle hastaneye yatırılan Başkan Dursun Özbek’in sağlık durumuna ilişkin açıklamada bulundu. Yapılan yazılı açıklamada, Özbek’in karın ağrısı ve halsizlik şikayetiyle başvurduğu hastanede yapılan tetkik ve değerlendirme sonuçlarında endişe edilecek bir durum olmadığını ve gastroenterit tanısıyla tedavisine başlandığı ifade edildi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada Başkan Özbek’in karın ağrısı ve halsizlik şikayetiyle başvurduğu hastanede yapılan tetkik ve değerlendirme sonuçlarında önemli bir bulguya rastlanmadığı belirtildi.

Galatasaray’dan konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sn. Dursun Aydın Özbek, 18 Aralık Pazartesi günü Medicana Ataşehir Hastanesi’ne karın ağrısı ve halsizlik şikayetiyle ayaktan başvurmuş, yapılan tetkik ve değerlendirme sonuçlarında önemli bir bulguya rastlanmamıştır. Sn. Özbek’in, gastroenterit tanısıyla tedavisine başlanmış ve tedavi sonrası taburculuğu planlanmıştır.

Sağlık durumuyla ilgili olarak şu an için endişe edilecek bir durum olmadığını kamuoyunun bilgisine sunarız. Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunar, acil şifalar dileriz.”

Dursun Özbek Gündem Spor Haberler