Dünyaca ünlü şatoda dehşete düşüren olay! Evvel taciz etti sonra köprüden attı

Almanya’daki dünyaca ünlü Neuschwanstein Kalesi’nin yakınındaki köprüde, müthiş bir olay meydana geldi. İki bayan turist, 30 yaşındaki bir ABD’li turist tarafından cinsel tacize uğradıktan sonra 50 metrelik uçurumdan aşağı atıldı.

Dünyaca ünlü şatoda dehşete düşüren olay! Evvel taciz etti sonra köprüden attı
Yayınlama: 16.06.2023
6
A+
A-

Almanya’da Neuschwanstein Kalesi’nin yakınındaki köprüde, bir adam iki bayana cinsel tacizde bulunduktan sonra bayanları 50 metre yükseklikteki köprüden attı. Bayanlardan biri hayatını kaybetti. Olayın akabinde saldırgan yakalanarak tutuklandı.

Günde ortalama 6 bin kişinin ziyaret ettiği Almanya’nın Münih kenti yakınlarında yer alan dünyaca ünlü Neuschwanstein Kalesi’nde iki bayan turist hücuma uğradı.

Kaleyi gezen 21 ve 22 yaşındaki iki bayan turist, yolda tanıştıkları 30 yaşındaki bir ABD’li turist tarafından cinsel tacize uğradıktan sonra 50 metrelik uçurumdan aşağı atıldı.

Savcılık tarafından yapılan açıklamada, saldırganın genç bayanları evvel daha az ziyaretçinin olduğu bir bölgeye götürdüğü ve 21 yaşındaki bayana cinsel hücumda bulunduğu söz edildi.

Diğer arkadaşının adama müdahalede bulunması üzerine saldırganın 22 yaşındaki genç bayanı evvel boğmaya çalıştığı daha sonra uçurumda aşağı attığı belirtilen açıklamada, saldırganın daha sonra cinsel taarruzda bulunduğu 21 yaşındaki bayanı da uçurumdan aşağı attığı aktarıldı.

BİR KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Uçurumdan düşen bayanlarından biri hayatını kaybederken, başkası ise ağır formda yaralandı.

Olay yerinden kaçan saldırgan, kısa müddette polis takımları tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Saldırganın cinsel akın, cinayet ve cinayete teşebbüs hatalarında tutuklandığı açıklandı.

KAYNAK: İHA

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.