DSP başkanı Lider Aksakal solculara seslendi: Adres Recep Tayyip Erdoğan

Millet İttifakı’nın Amerika’nın başını çektiği bir yapıya hizmet ettiğini vurgulayan DSP başkanı Lider Aksakal “Gerçekten solcu olanların, gerçek Atatürkçü olanların bu kriterleri göz önüne alarak oy kullanmalarını beklerim. Bunun adresi nedir derseniz: Recep Tayyip Erdoğan.” dedi.

DSP başkanı Lider Aksakal solculara seslendi: Adres Recep Tayyip Erdoğan
Yayınlama: 11.05.2023
10
A+
A-

ensonhaber.com

Türkiye seçime odaklandı, sandığın önüne gelmesini bekliyor.

Son 3 gün kala politikler ise alanda kampanyaya devam ediyor.

Bir yandan da TV kanallarına çıkan adaylar gündemi kıymetlendiriyor.

Cumhur İttifakı’nı destekleyen Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Lideri Önder Aksakal, Habertürk TV’de katıldığı programda seçim öncesi değerli değerlendirmelerde bulundu.

“Bugün seçimler bizim arzulamadığımız mecburî olduğumuz bir tabanda yürüyor” diyen Aksakal, Millet İttifakı’nın Amerika’nın başını çektiği bir yapıya hizmet ettiğini vurguladı.

“Solcu demek anti emperyalist demektir, Atatürkçü demek bu ülkenin ebediyen yaşamasına hizmet edecek beşerler demek”

“Bir Millet İttifakı yapısı kurulmuş, biz Cumhur İttifakı yanında yer alarak bu korkularımızı öne çıkararak siyaset yaptığımızı argüman ediyoruz” diyen Aksakal, şu tabirleri kullandı:

ABD’nin başını çektiği bir yapı bizi gaye gösterdiği bir noktada kendisini solda ya da Atatürkçü olarak tanımlayan bölümlerin birebir hizada olmaması gerektiğine inanıyorum ben.

Ben buradan solculara sesleniyorum. Solcu demek aydın demek, solcu demek ilerici demek, solcu demek anti emperyalist demektir. Atatürkçü demek bu ülkenin ebediyen yaşamasına hizmet edecek insanlar demektir.

“Gerçek solcu gerçek Atatürkçü olanların adresi Recep Tayyip Erdoğan”

Gerçekten solcu olanların, gerçek Atatürkçü olanların bu kriterleri göz önüne alarak oy kullanmalarını beklerim. Bunun adresi nedir derseniz: Recep Tayyip Erdoğan.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.