Dilan Polat olayı ne? Engin Polat Dilan Polat son durum ne?

Dilan Polat olayı ne? Engin Polat Dilan Polat son durum ne?
Yayınlama: 14.10.2023
Düzenleme: 14.10.2023 17:08
46
A+
A-


Dilan Polat ve Engin Polat olayı araştırılan konular arasında yer alıyor. Haklarındaki iddialardan dolayı mal varlıklarına el konulan Dilan Polat ve Engin Polat’ın olayı araştırılmaktadır. Engin Polat ve Dilan Polat son durum merak konusu oldu. Peki, Dilan Polat olayı ne? Engin Polat Dilan Polat son durum ne? Detaylar haberimizde…

ENGİN POLAT DİLAN POLAT SON DURUM NE?

Vergi kaçakçılığı ile kara para aklama iddiasıyla gündeme gelen Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin mal varlığına el konularak yurt dışı çıkış yasağı getirildi.

DİLAN POLAT OLAYI NE?

3 yıl önce uyuşturucu madde kullandığını itiraf eden Dilan Polat’ın kardeşi Sıla Doğu da görüntülerin ardından gözaltına alınmıştı. Evinde uyuşturucu madde bulunan Doğu, işlemlerin ardından serbest bırakılmıştı. Haklarındaki iddialarla gündemden düşmeyen Dilan Polat ve Engin Polat çiftine ait güzellik merkezleri ise birer gün arayla kurşunlandı. Söz konusu iddiaların ardından çift hakkında Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) raporu da ortaya çıkmıştı. Raporda, şirketler arasında şaibeli ilişkiler bulunduğu ve naylon fatura keserek vergi matrahının azaltılmaya çalışıldığı da belirtilmişti. Vergi kaçırma iddiasıyla konuşulan Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın çiftinin son olarak tüm mal varlıklarına el konuldu. Ayrıca birinci ve ikinci derece akrabalarının da mal varlıklarına el konuldu.

Engin Polat Dilan Polat Gündem Magazin Haberler