Dicle Üniversitesi Dekan Yardımcısı Yunus Yılmaz sağlık durumu nasıl? Doç. Dr. Yunus Yılmaz yaralandı mı?

Dicle Üniversitesi Dekan Yardımcısı Yunus Yılmaz sağlık durumu nasıl? Doç. Dr. Yunus Yılmaz yaralandı mı?
Yayınlama: 18.09.2023
8
A+
A-


Dicle Üniversitesi (DÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Yunus Yılmaz, odasında genç bir kız tarafından bıçaklandı. Olayın neden gerçekleştiği bilinmezken Dicle Üniversitesi Dekan Yardımcısı Yunus Yılmaz sağlık durumu nasıl? Doç. Dr. Yunus Yılmaz yaralandı mı? Sorguları araştırılmaya başlandı. İşte detaylar…

DİCLE ÜNİVERSİTESİ DEKAN YARDIMCISI YUNUS YILMAZ SAĞLIK DURUMU NASIL?

Prof. Dr. Yılmaz’a, makam odasında ismi henüz öğrenilemeyen bir genç kız tarafından bıçaklı saldırıda bulunuldu. Saldırıda başından yaralanan Yılmaz, DÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Fakültedeki güvenlik personelince yakalanan şüpheli polis ekiplerine teslim edildi. Gözaltına alınan şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor. Öte yandan Yılmaz ise hastanedeki müdahalenin ardından taburcu edildi.

DOÇ. DR. YUNUS YILMAZ YARALANDI MI?

Prof. Dr. Yılmaz, makam odasında henüz kimliği belirlenemeyen bir genç kız tarafından bıçaklı bir saldırıya maruz kaldı. Saldırı sonucunda başından yaralanan Yılmaz, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne nakledildi. Fakülte içindeki güvenlik görevlileri tarafından yakalanan şüpheli, polis ekiplerine teslim edildi. Gözaltına alınan şüpheli, emniyetteki süreçler devam ediyor. Yılmaz ise hastanede yapılan tedavinin ardından taburcu edildi. Olayla ilgili gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz ve güncellemeleri sağlayacağız.

Dicle Üniversitesi 3. Sayfa Gündem Eğitim Güncel Haberler