Depremzededen CHP’lilere manalı cevap! Suyun parasını gönderdi

CHP’li seçmenler Erdoğan’a oy verdikleri gerekçesiyle yaptıkları yardımları haram ettiklerini tabir ederken, depremzedelerden ise manalı bir karşılık geldi. 11 yakınını kaybeden depremzede, CHP’li ABB standından aldığı suyun fiyatını gönderdi

Depremzededen CHP’lilere manalı cevap! Suyun parasını gönderdi
Yayınlama: 17.05.2023
9
A+
A-

Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Devir Milletvekili Genel Seçimleri 14 Mayıs Pazar günü ağır iştirakle gerçekleşti.

Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, Yedili Masa’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na 2,5 milyon oy fark atarken, seçimin akabinde yaşanan kirli provokasyon ise ülke gündemine gölge düşürdü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu’na fark attığı seçimlerde 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli zelzelelerin etkilediği vilayetlerde halkın büyük teveccühünü görerek yüksek sayıda oy aldı.  Lakin CHP seçmenleri Erdoğan’a dayanak veren depremzedelere nefret kustu.

SKANDAL PROVOKASYONA MANALI BİR KARŞILIK GELDİ

CHP’li seçmenler, toplumsal medya üzerinden yayınladıkları görüntüler ile yaptıkları yardımı ve haklarını haram ettikleri tarafta telaffuzlarda bulundu. Skandal provokasyona yansılar çığ üzere büyürken depremzedelerden de manalı bir karşılık geldi.

“HARAM EDENLERE İLETİRSİNİZ”

Kahramanmaraş merkezli sarsıntılarda 11 yakınını kaybeden bir vatandaş, CHP’li Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin standından aldığı suyun parasını CHP Genel Lideri ve Yedili Masa’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na gönderdi.

Depremzede gönderdiği paranın notuna, “Depremde bir şişe su almıştım Ankara Belediyesi’nin standından. Haram edenlere iletirsiniz.” tabirlerini düşerek kendilerine nefret kusan CHP’li seçmenlere manalı bir karşılıkta bulundu.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.