DAĞ 3 NE ZAMAN, çıkacak mı? Dağ serisi devam edecek mi, ne zaman vizyona girecek?

DAĞ 3 NE ZAMAN, çıkacak mı? Dağ serisi devam edecek mi, ne zaman vizyona girecek?
Yayınlama: 16.10.2023
15
A+
A-


Dağ film serisinin yeni bir halkası geliyor! İlk iki filmi büyük ilgiyle izlenen ve izleyicilere unutulmaz anlar yaşatan Dağ serisinin üçüncü filmi, 2023 yılında sinemaseverlerle buluşacak. İkinci filmin büyük bir başarı elde etmesinin ardından, üçüncü film de merakla bekleniyor. Peki, DAĞ 3 NE ZAMAN, çıkacak mı? Dağ serisi devam edecek mi, ne zaman vizyona girecek? İşte detaylar…

DAĞ 3 NE ZAMAN, ÇIKACAK MI?

Ufuk Bayraktar’la ile başrolünü oynadıkları Dağ 3’ün 2023 yılında çekeceklerini belirten ünlü oyuncu Çağlar Ertuğru, ‘Cumhuriyet’in 100’üncü yılına denk getireceğiz. Vizyona da inşallah 29 Ekim’de girmeyi planlıyoruz’ dedi.

DAĞ SERİSİ DEVAM EDECEK Mİ, NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Cesaret sınırlarını olabilecek en zor şartlarda test edecek olan bu iki genç asker, baskından önce karargahtaki husumetlerini bir kenara bırakıp kimsenin onlara yardım edemeyeceği bu dondurucu ve vahşi ortamda teröre karşı birlikte mücadele edecek ve büyük kahramanlıklar sergileyeceklerdir.

Filmde Ufuk Bayraktar ve Çağlar Ertuğrul başrol oyuncusu olarak oynamaktadır. Filmin 3. serisinin 29 Ekim’de izleyiciyle buluşması bekleniyor.

İlgili Haberler

Serhıldan Hülakü

Dizi Gündem Sinema Kültür Sanat Güncel Haberler