Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 28 Mayıs iletisi: Daima birlikte “yeter” diyeceğiz!

Lider Erdoğan 28 Mayıs’ta yapılacak seçimlere ait toplumsal medya hesabından yayımladığı yeni bildirisinde ”İnşallah 28 Mayıs’ta bu kibir abidelerine daima birlikte “yeter” diyeceğiz.” sözlerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 28 Mayıs iletisi: Daima birlikte “yeter” diyeceğiz!
Yayınlama: 21.05.2023
5
A+
A-

Başkan Erdoğan 28 Mayıs’ta yapılacak seçimlere ait toplumsal medya hesabından yayımladığı yeni bildirisinde ”İnşallah 28 Mayıs’ta bu kibir abidelerine daima bir arada “yeter” diyeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Erdoğan’ın açıklaması şu halde:

Anadolu irfanının sembol isimlerinden merhum Neşet Ertaş’ın yürek tellerimizi titreten o hoş türküsünü siyasette kendimize rehber edindik.

“Dost elinden gel olmazsa varılmaz” dedik, “rızasız bahçenin gülü derilmez” dedik, “kalpten kalbe bir yol vardır görülmez” dedik.

Aziz milletimizle ortamızda kurduğumuz “gönül köprülerinin” sarsılmasına asla müsaade vermedik.

Hayatımızın her safhasında milletimizle daima muhabbetin ve kardeşliğin lisanıyla konuştuk. Lakin vatandaşa doruktan bakanlar bunu hiçbir vakit göremediler, anlayamadılar. Siyasi tercihinden ötürü depremzedelerimizi linç edenler, bu sırra hiçbir vakit eremediler.

Başarısızlıklarının sebebini kendilerinde aramak yerine her keresinde insanımızı suçladılar. Bir ‘’yol kazası” olarak gördükleri çok partili demokrasiye geçtiğimiz 14 Mayıs 1950’den beri, maalesef bu makus huylarından hiç vazgeçmediler.

Aynı kibirli hali bugün de inatla sürdürüyorlar. Sandıkta tecelli eden iradeye hürmet duymak yerine insanlarımıza “cahil” diyerek tahkir ve tahrik ediyorlar.

Hayatlarında bir defa olsun “biz nerede yanlış yaptık” sorusunu kendilerine sormuyorlar. Milletin gönlünü kazanmak yerine nefret telaffuzlarına sarılarak, dehşet siyaseti izleyerek vatandaşın ve gençlerimizin oyunu alabileceklerini düşünüyorlar. İnşallah 28 Mayıs’ta bu kibir abidelerine daima bir arada “yeter” diyeceğiz.

85 milyon olarak sandığa, irademize ve geleceğimize sahip çıkacağız.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.