Cumhurbaşkanı Erdoğan oyunu kullandı: Birinci açıklama geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte İstanbul’da oyunu kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Temennim odur ki sayımlardan sonra ülkemiz, milletimiz için iyisiyle bir geleceği Rabbimden niyaz ediyoruz” açıklamasını yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan oyunu kullandı: Birinci açıklama geldi
Yayınlama: 14.05.2023
9
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı ve 28’inci Periyot Milletvekili Genel Seçimi için İstanbul Üsküdar’da oyunu kullandı.

Erdoğan, Üsküdar Kısıklı’daki konutundan oy kullanacağı Saffet Çebi İlkokulu’na geldi. Vatandaşlar Erdoğan’ı tezahüratlarla karşıladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı okulda AK Parti İstanbul İl Lideri Osman Nuri Kabaktepe karşıladı. Kabinde oy verme sürecini gerçekleştiren Erdoğan, daha sonra zarfı sandığa atarak imza attı. 

“SEÇİM OLAYSIZ DEVAM EDİYOR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, oy kullanma sürecinden sonra şu açıklamaları yaptı:

Türk demokrasisi için inşallah bugün sabah itibariyle takipteyim, İçişleri Bakanımdan da aldığım bilgilere nazaran, olaysız rastgele bir problem yaşamadan süreç devam ediyor. Kıymetli olan zelzele bölgesindeki oyların kullanımıydı, zelzele bölgesinde de vatandaşlarımız büyük bir aşkla oylarını kullanıyorlar. Temennim odur ki sayımlardan sonra ülkemiz milletimiz için güzeliyle bir geleceği Rabbimden niyaz ediyoruz. Seçmenlerimizin hiç kaygıya kapılmadan oylarını kullanması çok çok değerli. Seçimleri İstanbul’dan takip edeceğim. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.