CET İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Sevda Özbek’ten Kılıçdaroğlu’na davet: 2. çeşitte sorumluluğu Sinan Oğan’a devredin

CET İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Sevda Özbek, toplumsal medya üzerinden Kılıçdaroğlu’na yarıştan çekilmesi konusunda davet yaptı. Özbek, “Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun 2. tıptaki sorumluluğu Sn. Sinan Oğan’a devretmesi ülkemiz ismine en güzel olanı olacaktır.” dedi.

CET İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Sevda Özbek’ten Kılıçdaroğlu’na davet: 2. çeşitte sorumluluğu Sinan Oğan’a devredin
Yayınlama: 16.05.2023
2
A+
A-

ATA İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Sevda Özbek, 14 Mayıs seçimlerinde ikinci tipe kalan iki adaydan biri olan Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na “çekilme” daveti yaptı.

SİNAN OĞAN’A DEVRETMESİNİ İSTEDİ

Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Özbek, Kılıçdaroğlu’nun ikinci tıptaki yerini, 14 Mayıs seçimlerinde üçüncü olan CET İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’a devretmesini istedi.

“ÜLKEMİZ İSMİNE EN GÜZEL OLANI OLACAKTIR”

Özbek, paylaşımında “Sn. Kemal Kılıçdaroğlu, bulunduğu pozisyon prestiji ile elinden gelenin en güzelini yapmaya çalıştı lakin milletin iradesi daha güçlü bir aday istiyor. Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun 2. tıptaki sorumluluğu Sn. Sinan Oğan’a devretmesi ülkemiz ismine en güzel olanı olacaktır.” sözlerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.