Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 25 Nisan Çarşamba Survivor yeni bölüm!

Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm yayınlanacak mı? 25 Nisan Çarşamba Survivor yeni bölüm!
Yayınlama: 25.04.2024
4
A+
A-


Bu akşam Survivor var mı? TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yeni bölümleriyle adından söz ettiriyor. Televizyon ekranlarının sevilen yarışma programlarından Survivor’ın bugünkü yayın akışı merak konusu oldu. ‘Bugün Survivor var mı?’ sorusu izleyiciler tarafından sorgulanıyor. Peki, Bu akşam Survivor var mı? Bu akşam Survivor yayınlanacak mı, saat kaçta? Bu akşam Survivor All Star yeni bölüm var mı?

BU AKŞAM SURVİVOR VAR MI?

Bugün Survivor All Star 2024’un yeni bir bölümü Tv8 ekranlarında yer alacak. Akşam saat 20:00’de heyecan dolu yeni bir Survivor bölümüyle ekranlarda izleyicisi ile buluşacak. Survivor All Star 2024 Çarşamba, salı, cuma, Cumartesi ve Pazar akşamları ekranlara gelmektedir. Bu durum yayın akışına göre değişiklik gösterebilir.

SURVİVOR 2024 HANGİ GÜNLER?

Survivor All Star 2024 heyecan dolu maceralarıyla Çarşambatesi, salı, cuma, Çarşamba ve Çarşamba akşamları ekrana geliyor. Survivor All Star 2024 Çarşambatesi, salı, cuma, Çarşamba ve Çarşamba akşamları saat 20.00’de izleyicisi ile Tv8 ekranlarında buluşuyor. 1 Ocak’ta yayın hayatına başlayan olan Survivor’ın sunuculuğunu yine Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan üstlenecek.

Survivor All Star Star Televizyon 3.Sayfa Gündem Spor Haberler