BİST Gün Ortası Tek Fiyat Seansı saat kaçta başlıyor? BİST Gün Ortası Tek Fiyat Seansı ne zaman başlıyor, bitiyor?

BİST Gün Ortası Tek Fiyat Seansı saat kaçta başlıyor? BİST Gün Ortası Tek Fiyat Seansı ne zaman başlıyor, bitiyor?
Yayınlama: 15.09.2023
7
A+
A-


BİST Gün Ortası Tek Fiyat Seansı saat kaçta başlıyor? Sorusu, Borsa İstanbul’da işlem yapacak olan yatırımcılar başta olmak üzere birçok kişi tarafından internet üzerinde sorgulatılmakta. Borsa İstanbul’un işleyişi ve açılış seansı, finans dünyasında yatırımcılar tarafından oldukça büyük önem arz ediyor. Peki, BİST Gün Ortası Tek Fiyat Seansı saat kaçta başlıyor? BİST Gün Ortası Tek Fiyat Seansı ne zaman başlıyor, bitiyor?

BİST GÜN ORTASI TEK FİYAT SEANSI SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Borsa İstanbul resmi internet sitesinde yer almakta olan Hisse (Pay) Piyasası Seans Saatleri verilerine göre Gün başı Gün Ortası Tek Fiyat Seansı saatleri 13:00 – 13:55 olarak gerçekleştiriliyor. Açılış seansı, finansal piyasalarda işlem gören varlıkların fiyatlarının belirlendiği kritik bir zaman dilimidir. Bu kapsamda Gün başı Gün Ortası Tek Fiyat Seansı saatleri 13:00 – 13:55 arasında gerçekleşmektedir.

MİDAS’TA HALKA ARZ VAR MI?

Halka arzlar genelde belirlenmekte olan pazarlar aracılığı ile talep toplama işlemlerini gerçekleştirilir. Her halka arz, her uygulama ve banka üzerinde olmayabilir. Bu nedenle Midas’ta halka arz edilecek olan şirketin araştırmasını gerçekleştirerek Midas’ta olan halka arzlara katılabilirsiniz.

Borsa İstanbul Gündem Finans Haberler