BİM 28 MAYIS 2024 RESMİ KATALOĞU | TEMİZLİK & KOZMETİK | BİM AKTÜEL GIDA İNDİRİMLERİ | BİM KAMPANYA

BİM 28 MAYIS 2024 RESMİ KATALOĞU | TEMİZLİK & KOZMETİK | BİM AKTÜEL GIDA İNDİRİMLERİ | BİM KAMPANYA
Yayınlama: 26.05.2024
3
A+
A-


BİM 28 MAYIS 2024 KATALOĞUNDA TEMEL ÜRÜNLERDE SÜRPRİZ İNDİRİMLER AÇIKLANDI. BİM AKTÜEL KATALOĞUNUN SALI İNDİRİMLERİNDE BULUNAN HAFTANIN ÖNERİLERİ İSİMLİ SAYFALAR ÜÇ FARKLI GÖRSELDE ONLARCA ÜRÜNÜ BARINDIRIYOR. PEKİ NELER VAR BU HAFTA BİM SALI KATALOĞUNDA, İŞTE MERAK ETTİKLERİNİZ:

BİM Aktüel indirimli ürünlerinin yeni sayısı açıklandı. Bim 28 Mayıs 2024 katalogları sunduğu indirimli ürünleri ve bu ürünlerin yer aldığı haftası itibarıyla çok konuşulacaklar arasına giriyor. Keşfetmeniz gereken fırsatlarla dolu olan BİM Salı indirimlerinin tam incelemesi, detayları ve fırsat ayrıntılarının derinlerine hareket edelim. Başlıyoruz…

Bim 28 Mayıs 2024 kataloglarıyla gelen sürprizler temel gıda ve temizlik ürünlerine odaklanan fırsatlarıyla tüm toplumu kucaklıyor. Bim Aktüel Salı fırsatları kahvaltılıklar, makarnalar, soslar, donuk ürünler, temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri, dekoratif ürünler, yeni ürünler içecekler atıştırmalıklar ve nicesini müşterisine sunmaya hazırlanıyor. Haftanın en çok konuşulacak katalogları ve bu katalogların sunduğu ürünlerde ilk olarak içim 3 kg %3 yağlı yoğurt 104,50 tl fiyatla satışa çıkıyor. Bu ürünü az yağlı ayran, çilekli kefir indirimli fiyatlarıyla takip ediyor. Aytaç 500 g piliç jülyen sosis 65 liradan raflara gelirken Namet 300 g soslu bana döner 109 liradan müşterisi karşısına çıkıyor. Benzer şekilde pirinç parmak köfte 59,50 tl fiyatla öne çıkarken siyah zeytin 144,50 tl kilogram fiyatına sahip olarak satışa çıkıyor. Ayrıca ilikli kemik suyu 105 ml 9,75 tl fiyatla dikkat çekerken ilikli kemik suyu fide 480 g 22,50 tl fiyatıyla raflarda yer buluyor. Kampanyalı ürünlerde makarnalar ve soslar da var. Barilla mini midye makarna 500 g 26 liradan, deniz kabuğu makarna 500 g 26 liradan ve bukle makarna 500 g yine 26 liradan sizleri bekliyor. Ayrıca 400 g tam buğday kalem makarna 26 TL fiyat taraflara gelirken tam buğday spagetti makarna 400 g 26 TL fiyatıyla öne çıkıyor. Filiz sebzeli burgu makarna 18,50 tl lazanya 500 g pastavilla lise 69 tl fiyatıyla satışa çıkıyor. Mac and cheese peynirli makarna knorr 212 g ürününde 24,50 tl fiyat bulunuyor. Tüm bu makarna ürünlerinin yanı sıra ketçap, mayonez, sos çeşitleri ve makarna sosları ürünlerinde özel fiyatlar sizlerle buluşuyor. Bim 28 Mayıs 2024 kataloğunda donuk ürünler etiketine sahip 6 farklı ürün dolaplara geliyor. Kalamar, uskumru, patates, çıtır burger, şef burger ve tavuk parçaları ürünleri donuk olarak Bim dolaplarını indirimlerle dolduruyor. Bim Aktüel listelerinde bulunacak olan bir başka katalog sayfası bitki çayı ve yeşil çay seçeneklerinde Greenwood markasını öne çıkarıyor. 22,50 tl adet fiyatına sahip olan bu ürünler fiyatı ve kalitesiyle dikkat çekiyor. Yeni ürünler olarak nitelendirilen kavrulmuş kaju, badem, çiğ badem ürünleri ve tuzlu dakota çekirdek ile fındıklı kuruyemiş bar ürünleri 28 Mayıs Salı günü geliyor. İlgili sayfanın devamında soğuk kahve çeşitleri ve meyveli içecek çeşitlerinde indirimler dikkat çekerken aromalı içecekler, soğuk çay, gazlı içecekler, enerji içeceği gibi pek çok isteğe uygun olan içecek ürünü Bim Salı kataloglarında yer buluyor.

Bim Aktüel fırsatlarında ihtiyaçların temizlik ürünlerine odaklı bölümü kayda değer biçimde ilgi çekecek. Bim 28 Mayıs 2024 kataloglarında ariel 2,2 lt sıvı deterjan 229 TL fiyatla haftaya damga vurmaya hazırlanıyor. Bu ürünün yanı sıra bulaşık deterjanı, arap sabunu, çok amaçlı sprey ve leke çıkartıcı sprey ürünleri piyasaya göre çok daha uygun fiyata satışa çıkıyor. Ayrıca tuvalet kağıdı, çok amaçlı ıslak havlu, bebek bezi ürünleri yine ilgi odağı oluyor. Dekoratif ürünlerle dolu olan Bim 28 Mayıs 2024 kataloğu anahtarları 39 liradan, dekoratif objeyi 125 liradan ve metal gold ayna ürününü 175 liradan satışa çıkarıyor. Ayrıca metal fotoğraf çerçevesinde 109 TL, dekoratif çok amaçlı midi askı ürününde 155 TL fiyatı açıklamış görünüyor. Bim Aktüel Salı kampanyalarında hasır organizer çanta 145 t ye fiyata sahip olarak büyük boy seçeneğiyle satılırken orta boy seçeneğinde bu fiyat 115 TL olarak güncellenmiş görünüyor. Ayrıca patik çorap çeşitleri 16,50 liradan, duş jeli ürünleri ise piyasaya göre çok daha uygun fiyatla Bim Salı kataloglarında yer buluyor. Parfüm, deodorant ve 100 bakım serumu gibi ürünlerde önemli detaylar sunulacak olan market maskara, likit ruj ve el ayak maskesi ürünlerinde de fırsatı müşterisine sunuyor. Bu kataloglarda yer alan ürünleri ve ürünlere ait nihai bilgiyi resmi Bim internet adresinden öğrenmelisiniz. BİM Salı kataloglarında yer alan detayları inceledik. Çok daha fazlasını resmi bağlantılardan edinebilirsiniz.