Beşiktaş’tan Yusuf Yazıcı bombası!

Teknik yönetici Şenol Güneş idaresinde yeni dönemde yer alacakları 3 kulvarda da şampiyonluk hayalleri kuran idare, transferler için harekete geçti.

Beşiktaş’tan Yusuf Yazıcı bombası!
Yayınlama: 16.06.2023
7
A+
A-

Yeni dönemde argümanlı bir takımla çaba etmek isteyen Siyah-Beyazlılar’da transfer çalışmaları sürat kazandı. Beşiktaş, nokta atış transferlerle 2023-24 dönemi takımını tamamlayacak.

Transferde sağ stoper, iki kanat oyuncusu, bir merkez orta saha ve 10 numara destekleri gerçekleştirmek isteyen Beşiktaş arayışlarını sürdürüyor.

Şenol Güneş’in takımında görmeyi çok istediği Yusuf Yazıcı için Lille ile birinci temaslar kuruldu. Ulusal futbolcunun birinci etapta kiralanıp, yıllık fiyatının ödenmesi teklifi sunuldu.

Bonservisi Ligue 1 takımlarından Lille’de bulunan, geçtiğimiz dönemi Trabzonspor’da kiralık olarak geçiren Yusuf Yazıcı’yı, teknik yönetici Şenol Güneş’in takımında görmeyi çok istediği öğrenildi.

Beşiktaş İdaresi de tecrübeli hocanın talebi üzerine Fransız grubu ile irtibata geçti. Lille, 1 yıllık kontratı bulunan Ulusal futbolcunun kiralanması ve yıllık fiyatının ödenmesi konusunda bir teklif yapıldı.

Bu ortada 26 yaşındaki futbolcunun yıllık fiyatının 1 milyon Euro dolaylarında olduğu öğrenildi. Trabzon ile görüşecekler…

Ancak Trabzonspor’un, Lille’e Yusuf’u satmadan evvel kontratına, ‘Süper Lig’den öteki bir kulüpte oynaması halinde tazminat ödenir unsuru koydurduğu belirtildi. Ancak bu bahisteki pürüzü iki kulübün kendi ortasında görüşerek çözebileceği öğrenildi.

Eğer Lille, Beşiktaş’ın teklifini kabul ederse, Trabzonspor’un kelam konusu unsuru ile ilgili olarak Karadeniz takımıyla de bir görüşme yapılacak.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.