Benekli Ayhan neden kavga etti? Ayhan Koç (Benekli Ayhan) kavga VİDEO İzle!

Benekli Ayhan neden kavga etti? Ayhan Koç (Benekli Ayhan) kavga VİDEO İzle!
Yayınlama: 17.10.2023
38
A+
A-


Sosyal medya fenomeni Benekli Ayhan’ın kavga videosu gündeme gelirken Ayhan Koç kimdir ve Benekli Ayhan neden kavga ettiği merak ediliyor. Bebekli Ayhan lakaplı sosyal medya fenomeni Ayhan Koç, Isparta’da bayılana kadar dövüldü. Benekli Ayhan neden kavga etti? Ayhan Koç (Benekli Ayhan) kavga VİDEO İzle! Detaylar haberimizdedir…

Ankaragücü tribünlerinin tanınan siması olan olan Benekli Ayhan olarak tanınan Ayhan Koç, Isparta’da bayılana kadar dövüldü. Koç’un kadınlara uyuşturucu madde içirmeye çalıştığı ileri sürüldü.

Youtube’da 471 bin aboneye sahip olan Ayhan Koç, Isparta’da sokak ortasında öldüresiye dövüldü. Fenomene şiddet uygulayan iki kişiden biri “Kadınlara uyuşturucu içirmek ne demek” ifadelerini kullanması dikkat çekti. Herkesin içinde yaşanan kavganın uyuşturucu madde nedeniyle çıktığı ileri sürüldü. İki kadının ayırmak için dahil olduğu kavga bir kişinin kamerasına yansıdı. Dakikalarca dövülen Ayhan Koç saldırı sonrası baygınlık geçirdi.

Kamuoyunda Benekli Ayhan takma adıyla bilinen Ankaragücü taraftarı Ayhan Koç Sosyal medya fenomenidir. Sivaslı olan Ayhan Koç yaşamını Ankara’da sürdürmektedir. Evli ve 3 çocuk babası olan Ankaragücü taraftarı Ayhan Koç’un Youtube kanalının ismi “AYHAN KOÇ BENEKLİ AYHAN “dır. Ayhan Koç, Instagram ‘da ise @benekliayhan06 hesabını kullanmaktadır.

Haberler.com / Sena Demiröz – Gündem

Ayhan Koç Isparta kavga Gündem Magazin Haberler