BEN BU CİHANA SIĞMAZAM Final mi yapıyor? Ben Bu Cihana Sığmazam sezon finali ne zaman, yeni bölüm ne zaman?

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM Final mi yapıyor? Ben Bu Cihana Sığmazam sezon finali ne zaman, yeni bölüm ne zaman?
Yayınlama: 17.10.2023
10
A+
A-


Ben Bu Cihana Sığmazam Her Salı ATV ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Peki, Ben Bu Cihana Sığmazam Final mi yapıyor? Ben Bu Cihana Sığmazam sezon finali ne zaman, yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar…

Sevilen dizi Ben Bu Cihana Sığmazam her Salı ATV ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin sevenleri fragmanı araştırılmaktadır. Ben Bu Cihana Sığmazam bu akşam (17 Ekim) saat 20.00’de ATV ekranlarında yayınlanacak. Yeni bölümün fragmanı ise dizinin Youtube kanalında yayınlandı. Yeni bölümün fragmanını izlemek için Youtube Ben Bu Cihana Sığmazam kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Öte yandan şu anda Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncularından ya da yapımcılarından dizinin final olacağı konusunda bir haber alınmadı.

ATV’nin sevilen dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazam” her Salı akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Yeni bölümü merakla beklenen bu dizi sevenleri tarafından saat kaçta başlayacağı konusunda sorularla dolu. “Ben Bu Cihana Sığmazam ” bu akşam, 13 Ekim’de saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Dizi tutkunları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Oyuncular: Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Ragıp Savaş (Atakan), Burak Çelik (Jean Luc), İsmail Demirci (Onbeşli), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Levent Özdilek

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM Final mi yapıyor? Ben Bu Cihana Sığmazam sezon finali ne zaman, yeni bölüm ne zaman?

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

İlgili Haberler

Serhıldan Hülakü

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizi Gündem Magazin Yaşam Haberler