Ben Bu Cihana Sığmazam Erçin kaç yaşında kim? Bahar Gençalp aslen nereli dizileri neler?

Ben Bu Cihana Sığmazam Erçin kaç yaşında kim? Bahar Gençalp aslen nereli dizileri neler?
Yayınlama: 13.09.2023
2
A+
A-

Survivor All Star 2024 Yiğit Poyraz kaç yaşında aslen nereli? Survivor All Star 2024 Yiğit Poyraz kimdir?

Survivor All Star 2024 Yiğit Poyraz kaç yaşında aslen nereli? Survivor All Star 2024 Yiğit Poyraz kimdir?

Ben Bu Cihana Sığmazam Erçin kimdir? Ben Bu Cihana Sığmazam Erçin kaç yaşında? Ben Bu Cihana Sığmazam Erçin aslen nereli? Ben Bu Cihana Sığmazam Erçin gerçek adı nedir? Bahar Gençalp kimdir? Bahar Gençalp kaç yaşında? Bahar Gençalp aslen nereli? Bahar Gençalp ne iş yapıyor? Bahar Gençalp’in hayatı merak konusu oldu. Sizlere Bahar Gençalp’in hayatını araştırdık…Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu kadrosunda Bahar Gençalp, Bensu Begoviç, Oya İloğulları, Aykut Yılmaz, Erdal Hanedar, Berfe Sancak, Galip Erdal, Osman Soykut, Burak Çelik, Ebru Özkan, Ali Seçkiner, Ragıp Savaş ve popüler Oktay Kaynarca yer alıyor. yalanlar.

12 Eylül Salı günü 36. bölümüyle yeniden izleyiciyle buluşan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni sezonu öncesinde yeni isimler üzerinde anlaşmaya varıldı. Sevilen televizyon dizisinde Bahar Gençalp, Bensu Begoviç, Oya İloğulları, Berfe Sancak Aykut Yılmaz ve Erdal Hanedar gibi isimler rol aldı. Güzelliğiyle izleyicileri sevindiren Bahar Gençalp dizisinde Erçin karakterini canlandıracak.

Bahar Gençalp kimdir?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Erçin karakteriyle izleyiciyle buluşacak olan Bahar Gençalp, 28 Nisan 1997’de İstanbul’da doğdu. 2023 yılında 26 yaşına giren güzel oyuncu, İstanbul Okan Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Sinema Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. Güzel oyuncu 2017 yılında Miss Turkey yarışmasında yer almıştır. 174 cm boyunda ve 54 kg ağırlığındadır. İlk oyunculuk deneyimini Yasak Elma dizisiyle yaşadı.

Bahar Gençalp Dizileri

  • Ben Bu Cihana Sığmzam (Erçin)
  • Merve Kült (Netflix)
  • Yasak Elma

Bahar Gençalp kaç kilo boyu kaç?

Erçin karakteriyle izleyiciyle buluşan Bahar Gençalp 174 cm boyunda ve 54 kg ağırlığındadır.