Başkentte kimi yollar trafiğe kapatılacak

Ankara’nın Altındağ, Mamak, Sincan ve Pursaklar ilçelerinde düzenlenen programlar nedeniyle bugün kimi yollar trafiğe kapatılacak.

Başkentte kimi yollar trafiğe kapatılacak
Yayınlama: 11.05.2023
6
A+
A-

Ankara Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, saat 13.00’te Pursaklar Hicret Mescidi yanında, saat 15.30’da Hüseyingazi Meydanı’nda, saat 17.00’de Sincan Atatürk Caddesi’nde düzenlenecek programlar hasebiyle birtakım yolların araç trafiğine kapatılacağı bildirildi.

Açıklamada, Sincan’da 10 Mayıs saat 21.00’den itibaren Atatürk, Onur ve Lale caddelerinin Ankara Caddesi ile Yavuz Sokak ortasında kalan kısmı, Vatan Caddesi’nin Atatürk Caddesi ile Ankara Caddesi ortasında kalan kısmı, Polatlı 1 Caddesi-Bosna Caddesi kesişimi ile Ankara Caddesi-Oğuz Yılmaz Caddesi kesişimi ortasında kalan kısmı, Meltem, Kutsal, Melek ve Öncü sokakların tamamı ve buralara bağlanan cadde ve sokakların tamamının araç giriş ve çıkışlarına kapalı olacağı belirtildi.

Pursaklar’da bugün saat 08.00’den itibaren Yavuz Bulvarı, Gülyaz Caddesi, Devrez, Karanfil, Saraç, Kadıoğlu, Oğuzhan, Aşık Veysel ve Köşe sokakların tamamı ve buralara bağlanan cadde ve sokaklara araç girişine müsaade verilmeyeceği duyurulan açıklamada, Altındağ ve Mamak’ta bugün saat 11.00’den itibaren Hüseyin Gazi Meydanı’ndan Bostancık ve Karapürçek caddelerine bağlanan yan varyantlar ve bu caddelerden Hüseyin Gazi Meydanı’na bağlanan yan varyantların tamamı, Orhan Kemal Caddesi’nin Hüseyin Gazi Göbek ile 1858 Cadde ortasında kalan kısmı, Özalp Caddesi’nin Hüseyin Gazi Göbek ile 1673 Cadde ortasında kalan kısmı, Avşar Caddesi’nin tamamı, 1624. Sokak Özalp Caddesi ile 1648. Cadde ortasında kalan kısmı ve buralara bağlanan cadde ve sokakların tamamının araç trafiğine kapalı olacağı kaydedildi.

Açıklamada, vatandaşların mağdur olmamaları için öncelikle toplu taşıma araçlarını kullanmaları tavsiye edildi.

 

KAYNAK: AA

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.