Bakan Akar’dan “istikrar” vurgusu

Ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Bu seçimlerde 85 milyon gereğini yapacak ve bunun sonunda inanç ve refah içinde istikrarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Bakan Akar’dan “istikrar” vurgusu
Yayınlama: 11.05.2023
9
A+
A-

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Bu seçimlerde 85 milyon gereğini yapacak ve bunun sonunda itimat ve refah içinde istikrarımızı sürdüreceğiz” dedi.

AK Parti’den Kayseri milletvekili adayı gösterilen Ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar, Talas Belediyesince düzenlenen aktiflikte hemşehrileriyle bir ortaya geldi. Türkiye’nin refahı ve bekası için çalıştıklarını belirten Akar, terörle çabanın kararlılıkla devam ettiğini söyledi. Mehmetçiğin nefesinin teröristlerin ensesinde olduğunu vurgulayan Akar, “Asil milletimizi terör belasından kurtarmakta kararlıyız” diye konuştu.

Milletin sevgisi, itimadı ve duasından aldıkları güçle aşamayacakları mahzur, çözemeyecekleri sorun olmadığını aktaran Akar, teröristlerin kaçacak delik aradığını, Mehmetçiğin ‘çıkılamaz’ denilen yerlere çıktığını, ‘girilemez’ denilen yerlere girdiğini belirtti. İstikrarın kıymetine vurgu yapan Akar, “Bu seçimlerde sizler, 85 milyon gereğini yapacak ve bunun sonunda inanç ve refah içinde istikrarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Seçimlere yönelik birtakım tuzakların olduğunu belirten Akar, “Teröristlerle konuşanlar, onlardan akıl alanlar, onlara kelam verenler var. ‘Seçimler bizim için umut, 10 binler, 100 binler tahliye bekliyor’ diyenler var. 10 bin, 100 bin kişiyi çıkarmayı planlıyorlar. Tekrar terörü başımıza, milletin başına bela edecekler. Tekrar cenazeler, tekrar şehitler, tekrar gözyaşları. Bu milletimiz buna müsaade vermeyecektir” diye konuştu.

Konuşması sık sık “Kayseri seninle gurur duyuyor” sloganları ile kesilen Akar, “Biz Kayseri ile gurur duyuyoruz” karşılığını verdi. Daha sonra Osmanlı Konutu’nda engelliler ve aileleriyle bir ortaya gelen Akar’a vatandaşlar ağır ilgi gösterdi. – KAYSERİ

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.