Ateş Kuşları’nda yılın transfer bombası patladı! Bu kez Şahmaran oyuncusunu getiriyor

Mesleki kariyerinde Menajerimi Ara, Gece Gündüz, Asi, Yol Arkadaşım, Bir Yusuf Masalı ve Çıplak Gerçek gibi projelerde yer alan Elif Nur Kerkük, ATV’nin beğenilen dizisi Ateş Kuşları ile anlaşma sağladı.

Ateş Kuşları’nda yılın transfer bombası patladı! Bu kez Şahmaran oyuncusunu getiriyor
Yayınlama: 26.03.2023
10
A+
A-

Yönetmenlik koltuğunda Bertan Başaran ve Pınar Bulut’un oturduğu Şahmaran dizisiyle son günlerde isminden sıkça bahsettiren Elif Nur Kerkük’ün yeni adresi belli oldu. Pınar Bulut’un senaristliğini üstlendiği Tims&B Productions imzalı Şahraman’da üstlendiği ‘Medine’ karakteriyle tüm dikkatleri üzerinde toplayan Elif Nur Kerkük, Ateş Kuşları’yla el sıkıştı.

Oyunculuk kimliğinin yanı sıra yönetmen ve senarist olarak da tanınırlık kazanan Elif Nur Kerkük’ün Ateş Kuşları’nda hangi rolle kameralar karşısına geçeceği netlik kazandı. Etkileyici konusu ve zengin kadrosu ile izleyenlerin ilgisini çekmeyi başaran Ateş Kuşları’nda Elif Nur Kerkük, Sabit’in annesi ‘Seher’ karakterini üstlenecek.

Bilindiği üzere Elif Nur Kerkük, Asi’de ‘Gözde’, Gece Gündüz’de ‘Didem’, Yol Arkadaşım’da ‘Elif’, Menajerimi Ara’da ‘Yönetmen’, Bir Yusuf Masalı’nda ‘Bihter’ ve Çıplak Gerçek’te ‘Şahika’ karakterini oynamıştı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.