Ashten G. sahne tabip kurbanı oldu

Kim Kardashian’a benzerliğiyle dikkat çeken toplumsal medya ünlüsü ve model Ashten G. geçirdiği estetik operasyonlar sonrası hayatını kaybetti.

Ashten G. sahne tabip kurbanı oldu
Yayınlama: 11.05.2023
22
A+
A-
ensonhaber.com

Sosyal medyada Ashten G. olarak ünlenen asıl ismi Christina Ashten Gourkani olan k ünlenen model 34 yaşında hayatını kaybetti.

Kim Kardashian’a benzemek için sayısız estetik ameliyat olan Ashten G., estetik bağımlılığına bir türlü dur diyemedi ve epeyce büyük göğüs ve kalça implantları da kullanmaya başladı.

Sahte doktor

California’da otel odasında kalça enjeksiyonu yaptırdıktan sonra hayatını kaybeden Ashten G’nin operasyonunu gerçekleştiren kişinin Floridalı Vivian Gomez isimli geçersiz bir tabip olduğu ortaya çıktı.

San Mateo Bölge Savcısı Steve Wagstaffe’ye nazaran, Gomez’in 19 Nisan’da Christina’nın kalçasına birkaç enjeksiyon yaptığı tez ediliyor.

Tutuklandı

50 yaşındaki geçersiz hekim Gomez, kaçmaya çalışırken 20 Nisan’da Fort Lauderdale Havaalanı’nda tutuklandı. Gomez artık kasıtsız adam öldürmek ve uydurma doktorluk yapmakla suçlanıyor.

Savcı, isimli tabiplerin Christina’nın mevtini araştırmaya devam ettiğini ve enjeksiyonlarda ne olduğunu bir toksikoloji raporunun çıkarılacağını söyledi.

Christina’nın ailesi de kızlarının ani ve trajik vefatının estetik operasyon kaynaklı olduğunun soruşturulduğunu doğruladı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.