Arda Güler’in annesi Serap Güler’in tweeti ortalığı karıştırdı! Fenerbahçe idaresinin yol haritası…

Arda Güler’in annesi Serap Güler’in “Her seçim bir vazgeçiştir” formunda tweet atmasının akabinde taraftarlar “Arda Güler bizi bırakma” diye kampanya başlattı. Geceden bu yana binlerce tweet atıldı, anne Güler’in paylaşımı 19 milyondan fazla defa görüntülendi. Toplulukta da “Arda Güler gitsin mi, kalsın mı?” tartışması ağırlaştı.

Arda Güler’in annesi Serap Güler’in tweeti ortalığı karıştırdı! Fenerbahçe idaresinin yol haritası…
Yayınlama: 16.06.2023
22
A+
A-


Fenerbahçe yarın yapılacak mali genel heyete kilitlenmişken çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 00.57’de Arda Güler’in annesi Serap Güler’in attığı, gözyaşı emojili “Her seçim bir vazgeçiştir” tweeti gündeme bomba üzere düştü. O saate kadar yaklaşık 9 bin takipçisi olan Serap hanımın bu paylaşımı kısa müddet içinde binlerce yorum aldı, 34 binden fazla kişi tarafından beğenildi, milyonlarca görüntülendi ve “Arda Fenerbahçe’den gidiyor” halinde yorumlandı. Sabaha kadar süren, dün de devam eden çalkantı futbol gündeminin birinci unsuru oldu.

HENÜZ NET BİR DURUM YOK ANCAK…

Fenerbahçe idare kanadı gün uzunluğu sessizliğini korurken baş kan Ali Koç’un Arda Güler ve ailesiyle genç futbolcunun ulusal ekip kampından dönüşünde görüşüp 1 yıl daha ekipte kalmasını isteyeceği öğrenildi. Durum şimdilik belgisiz olsa da geçtiğimiz günlerde yönetici Selahattin Baki’nin genç oyuncuyla ilgili olarak yaptığı “Gitmesini elbette istemiyoruz lakin talipleri var. Liderimiz ile birlikte bu hafta babası ile görüşeceğiz nasıl bir yol çizilecek önümüzdeki günlerde netleşir” açıklama da ayrılık ihtimallerini güçlendirmişti.

SERBEST KALMA UNSURU DURUYOR

PSG, Napoli, Ajax, B.Dortmund, B.Münih, Liverpool, Stuttgart’ın radarında olan Arda’nın Fenerbahçe’den ayrılıp ayrılmayacağının önümüzdeki hafta netleşmesi beklenirken, 10 gün evvel menajerinin yetkisini sonlandırması, 17,5 milyon Euro olan özgür kalma unsurunu kaldırtmaması gideceği tarafında ileti olarak algılandı. Kamuoyu ise Arda konusunda ikiye bölündü. Gitmesini gerçek bulanlar Avrupa’da daha süratli gelişip doruğa tırmanacağını savunuyor. Öteki küme ise gelişimini tamamlaması için 1 yıl daha kalması gerektiğini tabir ediyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.