Annesini öldüren gençten tüyler ürperten savunma: İçindeki cini kafasına sehpa ile vurarak çıkarttım

Annesini öldüren gençten tüyler ürperten savunma: İçindeki cini kafasına sehpa ile vurarak çıkarttım
Yayınlama: 11.12.2023
27
A+
A-

İzmir’de annesi Fazile Ç.’yi öldüren Barış Ç. (23), polisteki ifadesinde; annesinin içerisine giren cini sehpa ile başına vurarak çıkarttığını söyledi.

ANNESİNİ KANLAR İÇİNDE BIRAKTI

Olay, dün akşam saatlerinde Bornova ilçesi Kemalpaşa Mahallesi 7033 Sokak’taki evde meydana geldi. Çok sayıda suçtan kaydı olan, uyuşturucu madde kullandığı ve psikolojik sorunları bulunduğu ileri sürülen Barış Ç., annesi Fazile Ç.’ye sehpa ile saldırdı. Başına sehpa ile defalarca vurulan Fazile Ç., kanlar içerisinde yere yığıldı.

İzmir'de annesini öldüren genç, annesinin içindeki cini kafasına sehpa ile vurarak çıkarttığını söyledi

OLAYDAN SONRA BABASININ YANINA KOŞTU: ANNEMİ ÖLDÜRDÜM

Barış Ç., olayın ardından bir iş yerinde bekçi olarak çalışan babası Hasan Ç.’nin (45) yanına gidip, annesini öldürdüğünü söyledi. Oğlu ile eve dönen Hasan Ç., durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi.

ANNESİNİN İÇİNDEKİ CİNİ ÇIKARMIŞ

İhbarla olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Fazile Ç.’nin hayatını kaybettiği belirlendi. Gözaltına alınan Barış Ç., ifadesinde, annesinin içerisine giren cini sehpa ile başına vurarak çıkarttığını söyledi. Barış Ç.’nin 6 ay önce de evlerinde yangın çıkardığı için gözaltına alındığı, o dönemde polisteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldığı belirtildi.

İzmir'de annesini öldüren genç, annesinin içindeki cini kafasına sehpa ile vurarak çıkarttığını söyledi

YILLAR ÖNCE EVLAT ACISI YAŞAMIŞ

Öte yandan Fazile Ç.’nin 10 yıl önce çalıştığı bir besi çiftliğinde çıkan yangında 3 çocuğundan en büyüğü olan kızının öldüğü belirtildi. Kızının yanmış cesedini kucağına alarak gözyaşı döken Fazile Ç.’nin o günden bu yana da psikolojik sorunlar yaşadığı ileri sürüldü. Fazile Ç.’nin, oğlu Barış Ç. ile sürekli tartışma yaşadığı da öne sürüldü.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / 3. Sayfa

Aile İçi Şiddet Cinayet 3. Sayfa Güncel Haberler