Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer kaç yaşında kimdir? Yavuz Karaer aslen nereli?

Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer kaç yaşında kimdir? Yavuz Karaer aslen nereli?
Yayınlama: 15.09.2023
6
A+
A-

Mahmut Özdemir kaç yaşında kimdir? Mahmut Özdemir nereye atandı?

Mahmut Özdemir kaç yaşında kimdir? Mahmut Özdemir nereye atandı?

Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer kimdir? Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer kaç yaşında? Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer aslen nereli? Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer nerede doğdu? Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer’in hayatı merak konusu oldu. Sizlere Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer’in hayatını araştırdık…

Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer kimdir?

1973 yılında Ankara’da doğdu. 2005 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat ve Kamu Yönetimi Fakültesi’nden (Lisans) mezun oldu ve 2013 yılında Türk Hava Kurumu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı’ndan (Yüksek Lisans) mezun oldu. Ankara Ticaret İl Müdürü Yavuz Karaer 50 yaşındadır.

1992’den beri; Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Ölçüler ve Kalite Kontrol Genel Müdürlüğü, Ölçüler ve Ayarlar Memuru, Amasya İl Sanayi ve Ticaret Müdürlüğü, Ölçüler ve Ayarlar Memuru, Ankara İl Sanayi ve Ticaret Müdürlüğü, Ölçüler ve Ayarlar Memuru, Tekirdağ İl ve Ticaret Sanayi Müdürlüğü , Türkiye Büyük Millet Meclisi İl Müdür Yardımcılığı. Türkiye Büyük Millet Meclisi danışman yardımcılığı ve Ankara İl Ticaret Müdürlüğü’nde şube müdürü olarak görev yaptı. Kamu görevine Ankara Ticaret İl Müdürü olarak devam etmektedir.
Belki bir bebeğiniz olur.