Anıl Emre Daldal kimdir, kaç yaşında, nereli, M. şarkısının hikayesi nedir?

Anıl Emre Daldal kimdir, kaç yaşında, nereli, M. şarkısının hikayesi nedir?
Yayınlama: 01.09.2023
11
A+
A-

Anıl Emre Daldal müzik kariyerini M. şarkısı ile çıkış yakalayarak devam ettirmektedir. Hayranları tarafından merak edilen Anıl Emre Daldal’ın kim olduğu araştırılmakta. Peki Anıl Emre Daldal kimdir, kaç yaşında, nereli, M. şarkısının hikayesi nedir? Detaylar haberimizde…

Anıl Emre Daldal kimdir, kaç yaşında, nereli, M. şarkısının hikayesi nedir (1)

ANIL EMRE DALDAL KİMDİR?

Anıl Emre Daldal 23 Nisan 1996 yılında Amasya’da doğmuştur. Doğma büyüme aslen Amasya’lı olan Anıl Emre Daldal küçük yaşlardan itibaren müzik ile iç içe olmuştur. Şimdilerde ise Anıl Emre Daldal yaşantısını İzmir’de sürdürmektedir.

2016 senesinde Sor Bakalım İyi Miyim isimli şarkısı ile büyük bir çıkış yakalamıştır. M., Dediğim Gibi, Bitti, Dertler, Belki O da Üzgündür, K., Güzel Kızım Benim ve Kendimi Unuttum gibi şarkıları müzik severler tarafından büyük ilgi görmüştür.

Anıl Emre Daldal kimdir, kaç yaşında, nereli, M. şarkısının hikayesi nedir (2)

ANIL EMRE DALDAL M. ŞARKISININ ANLAMI NEDİR?

Çoğu hayranı Anıl Emre Daldal’ı M. şarkısı ile tanımıştır. Şarkının popüler olması ile birlikte Anıl Emre Daldal ise çıkış yakalamakta olup hayranları tarafından şarkının hikayesi merak edilir konuma gelmiştir. Anıl Emre Daldal 2014 yılında, hayatını kaybeden bir arkadaşının anısına M. adlı şarkıyı kaleme alıp seslendirdiği belirtilmektedir. Bu konuya ilişkin isin Anıl Emre Daldal sosyal medya hesabından “Lütfen yolda beni görünce M. nin anlamını sormayın.” demiştir.

Naci Güçhan kimdir kaç yaşında öldü? Prof. Dr. Naci Güçhan nereli?

Naci Güçhan kimdir kaç yaşında öldü? Prof. Dr. Naci Güçhan nereli?

Anıl Emre Daldal, M. şarkısının öncesinde video kaydında şu ifadelere yer vermiştir; “Merhaba ben Anıl. Belki de bu şarkının anlamını hiç kimse hiçbir zaman tam anlamıyla öğrenemeyecek. Ama sana şu şekilde anlatmak isterim. Dertlerimiz aslında bu kâğıt parçası kadar hafif, onları büyüten bizleriz. Saçlarınız her şeyden daha önemli olsun artık. Sevginin ne olduğunu unuttuğumuz bu dönemde, nefretler, kavgalar umarım son bulur. Çünkü bazen o kızdığımız insanlar kızamayacak kadar bile yakınımızda olmayabilir.”

Anıl Emre Daldal kimdir, kaç yaşında, nereli, M. şarkısının hikayesi nedir (3)