Ali Koç ve İsmail Kartal imza töreninde öneli açıklamalar yapıyor!

Ali Koç ve İsmail Kartal imza töreninde öneli açıklamalar yapıyor!
Yayınlama: 05.07.2023
0
A+
A-

“HOCAMIZ BÜTÜN VAKTİNİ SAMANDIRA’DA GEÇİRİYOR”

“İmza törenimizi bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri’inde yapmayı uygun bulduk çünkü hocamız bütün vaktini burada geçiriyor. Fenerbahçe’mize 10 yıl boyunca futbolcu olarak hizmet etmiş, 103 gollü şampiyonluğun efsane isimlerinden, 8.5 yıl boyunca çeşitli kategorilerde antrenörlük yapan, 2 sezon tam yetkiyle teknik direktrörlük yapan İsmail Kartal hocamızla yeni bir serüveni başlatmak için birlikteyiz.”

“YENİDEN YOLLARIMIZ KESİŞECEK DEMİŞTİM”

“Geçen sezon yollarımız ayrılırken, ‘bu buruk bir veda, yeniden yollarımız kesişecek’ demiştim. Sevgisiyle, aidiyet duygusuyla, söz konusu Fenerbahçe ise elini taşın altına sokmaktan sakınmayan hocamızla yeniden bir arada olmaktan mutluyuz. Hocamız hiçbir beklentisi olmadan, hiçbir pazarlık yapmadan elin taşın altına soktu.”

“HOCAMIZDA ZERRE ŞÜPHEMİZ YOK”

“Hocamız Fenerbahçe’nin tarihine, DNA’sına yakışır bir futbolcu anlayışıyla takımı oynatacağından zerre kadar şüphemiz yok. İsmail hocamız takımımıza geçen seneden dolayı son derece aşina. Hocamızı biz hep çalışkanlığı ve bağlılığıyla bildik. Ekip olarak harcadıkları mesai, ekip olarak tecrübeleriyle önemli başarılara imza atacaklarına inanıyoruz. Doğru transfer hamleleriyle bizler de ona destek olacağız.”

“HOCAMIZA VEREBİLECEĞİMİZ EN BÜYÜK DESTEK TRANSFER BEKLENTİLERİNİ KARŞILAMAKTIR”

“3 transfer yaptık. Hocamızın kafasındaki şablona çok uydu bu isimler. Transfer listemizi hocamıza sunduk. Hocanın da eklediği isimler var. Önümüzdeki haftalar içerisinde çalışmalara başlayacağız. Transfer konusunda bizler acele ediyoruz ama Avrupa’da da daha transferin ilk günleri. Kimse acele etmiyor. Herkes tok satıcı. Eksisiyle, artısıyla fırsatları test ediyoruz. Hocamıza verebileceğimiz en büyük destek transfer beklentilerini karşılamak ve buradaki iklimi uygun hale getirmektir.”

“ŞAMPİYONLUK SAHADA KAZANILMIYOR”

Türkiye’de şampiyonlu sadece sahada kazanılmıyor. Bunları istatistiklerle de destekleyeceğim. Son 3 sezonda en çok puan toplayan, galibiyet alan, gol atan takım Fenerbahçe.”

Ali Koç’un ardından konuşan İsmail Kartal’ın açıklamaları ise şöyle:

”TRENDİ TAKİP EDİYORUZ, OLAYA HAKİMİZ”

“Fenerbahçe’den çok güzel şekilde uğurlandım. Başkanımız ‘Bir gün yollarımız kesişebilir’ dedi. Yeniden beraberiz. Geride kalan bir sene boyunca neler yaptığımızı anlatayım. Ayrı olduğum süreçte ekip arkadaşlarım, Avrupa’da bazı takımları ve teknik direktörleri takip etti. Trendi takip ediyoruz, olaya hakimiz. Yurt içinde hiçbir maçı kaçırmadan izledik. 2-3 haftada bir arkadaşlarımızla değerlendirmeler yaptık.”

“9 YIL OLDU, ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ”

“9 yıl oldu, şampiyon olmak istiyoruz. Camianın beklentisinin farkındayım. Birlik olursak sezonu en güzel şekilde bitireceğiz. Ekibimle bu yola baş koydum. Taraftara çağrımdır, biz takım olarak ateşi yaktık sıra sizde. Allah’ın izniyle bu sene şampiyonuz.”

”AYRILANLAR OLACAK”

“Transferin hemen gelmesini isteriz ama olmuyor. Başka kulüpler devreye giriyor. Şimdi bir de Araplar devreye girdi, kolay olmuyor. Fenerbahçe’ye yakışır oyuncuların transferini başkanımız ve yönetimimiz de istiyor. Birlikte çok koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Takımımıza en büyük katkıları verecek oyuncuların peşindeyiz. Kısa süre sonra Rusya’da bir turnuvaya katılacağız. Turnuvadan sonra aramızdan ayrılan ya da aramıza katılan oyuncular olabilir. Sezon sonunda Allah’ın izniyle şampiyon olmak istiyoruz”

“3 BÖLGEYE TRANSFER YAPACAĞIZ”

“Savunmaya, orta alana ve hücum hattına oyuncular alacağız. 3 bölgeye de transfer yapacağız”

“ALTAY’A TEKLİFLER OLABİLİR”

“Altay Bayındır’a yurt dışından teklifler olabilir. Bu bir süreçtir. Bugünden yarına gerçekleşecek diye bir şey yok. Altay gitsin diye bir düşüncemiz yok. Başkanımızla birlikte bu süreci takip ediyoruz”

“ŞAMPİYONLUK BİZİM ELİMİZDEN ALINDI”

“2014-2015 sezonunda biz şampiyonluğu kaybetmedik, şampiyonluk bizim elimizden alındı. Otobüsümüz kurşunlandı. Bu yarım kalan işimizi bu sezon hep berabere kenetlenerek son vereceğiz ve şampiyon olacağız. Ben buna inanıyorum”

”KONU BAŞKANIMIZ VE ARDA’NIN TASARRUFUNDADIR”

Arda Güler çok yetenekli ve gelişim içerisinde. Dünyanın en büyük kulüpleri kendisiyle ilgileniyor. Kendisini yurt dışından kulüpler istiyor. Kendisi ve kulübümüz için hayırlısı neyse o olsun diyebilirim. Bu konu başkanımız ve Arda’nın tasarrufundadır.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.