Akşam namazını Eyüpsultan Camii’nde eda eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgi seli!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, akşam namazını Eyüpsultan Mescidi’nde kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı görmek için gelen vatandaşlar cami ve etrafında büyük yoğunluk oluşturdu.

Akşam namazını Eyüpsultan Camii’nde eda eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sevgi seli!
Yayınlama: 28.05.2023
6
A+
A-

Cumhurbaşkanı Erdoğan, akşam saatlerinde Eyüpsultan Mescidi’ne geldi. Mescide girişi sırasında etraftaki vatandaşlar, Erdoğan’a sevgi gösterisinde bulundu.

Camide Erdoğan’la birlikte TBMM Lideri Mustafa Şentop, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Lideri Fahrettin Altun da yer aldı.

VATANDAŞLAR SEVGİ SELİ OLUŞTURDU

Akşam namazını eda eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra mescitten ayrıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı görmek için gelen vatandaşlar, mescitte ve etrafında yoğunluk oluşturdu.

HALK TV’NİN LİDER ERDOĞAN HAZIMSIZLIĞI PES DEDİRTTİ

14 Mayıs seçimlerinden bir evvelki gün yatsı namazını Ayasofya-i Kebir Camii Şerifi’nde kılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 28 Mayıs seçimleri öncesinde de akşam namazını Eyüpsultan Camii’nde kıldı. Lider Erdoğan’ın ibadet yapması Halk TV tarafından hor karşılandı. “Erdoğan seçimden evvel yeniden camide” başlıklı haber yayımlayan Halk Tv’nin Lider Erdoğan hazımsızlığı pes dedirtti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.