AK Partili Hamza Dağ açıkladı! CHP’li belediyelerden depremzedelere skandal hareket

AK Parti Genel Lider Yardımcısı Hamza Dağ, CHP’li belediyelerin depremzedelere yapılan yardımları kestiğini ve barındıkları yerlerden çıkarttığını açıkladı.

AK Partili Hamza Dağ açıkladı! CHP’li belediyelerden depremzedelere skandal hareket
Yayınlama: 17.05.2023
3
A+
A-

AK Parti Genel Lider Yardımcısı Hamza Dağ, sarsıntı bölgesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oylarının açık orta önde olması nedeniyle CHP’li trollerin depremzedeleri toplumsal medyada linç ettiğini ve CHP’li belediyelerin depremzedelere yapılan yardımları keserek, barındıkları yerlerden çıkarttığını açıkladı.

‘CHP’Lİ BELEDİYELERİN DEPREMZEDELERİ BARINDIKLARI YERLERDEN ÇIKARMAYA BAŞLADI’

Dağ kelam konusu paylaşımında şu tabirlere yer verdi:

Günlerdir kara bir propaganda yapılıyor ve acısı olan depremzede vatandaşlarımız siyasi tercihleri nedeniyle CHP’li troller tarafından toplumsal medya üzerinden linç edilmeye çalışılıyor. 

Maalesef geldiğimiz noktada toplumsal medya linçinden çıkmış bir durumla karşı karşıyayız. CHP’li belediyeler insanlığa sığmayacak formda depremzedelere yapılan yardımları kesmeye ve barındıkları yerlerden çıkarmaya başladı. 

Bu yakışıksız durumun derhal son bulması gerekmektedir. Bunun yanı sıra şu da unutulmasın ki bu ülkede hiçbir vatandaşımız sahipsiz değildir. Devletimizin ilgili kurumları rastgele bir mağduriyete müsaade vermeyecektir.

KAYNAK: HABER7

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.