AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Çelik: 20 yıldır verdiği kelamı tutan partiyiz

AK Parti İstanbul Milletvekili adayları 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmalarına sürat kazandırdı. 2. Bölgeden Milletvekili adayı Sena Işık Çelik Beşiktaş’ta vatandaşlarla bir ortaya geldi.

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Çelik: 20 yıldır verdiği kelamı tutan partiyiz
Yayınlama: 03.05.2023
7
A+
A-

AK Parti İstanbul Milletvekili adayı Sena Nur Çelik, Beşiktaş’ta vatandaşlarla bir ortaya geldi. Vatandaşların İstanbul ve ülke gündemine dair şikayetlerini dinleyen Çelik, “Ters giden bir durumda bunu düzeltebilecek merci olarak da vatandaşın bizi görmesi ne kadar güvendiklerini gösteriyor” dedi.

AK Parti İstanbul Milletvekili adayları 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala saha çalışmalarına sürat kazandırdı. 2. Bölgeden Milletvekili adayı Sena Nur Çelik Beşiktaş’ta vatandaşlarla bir ortaya geldi. Vatandaşların meselelerini dinleyen Çelik, tahlil tekliflerini lisana getirdi. AK Parti’nin “Türkiye Yüzyılı” vizyonunu vatandaşlara anlatarak 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimleri için dayanak istedi.

“HUMMALI BİR ÇALIŞMAMIZ VAR”

AK Parti İstanbul milletvekili adayı Sena Nur Çelik, “Ciddi manada Cumhurbaşkanımıza bir teveccühe şahit oluyoruz. Natürel ki bizi çok keyifli ediyorlar. Yalnızca Beşiktaş’ta değil, tüm ilçelerimizde adaylarımızla birlikte hummalı bir çalışmamız var. Gittiğimiz her yerde Cumhurbaşkanımıza olan teveccüh ve itimadı görmek bizi çok keyifli ediyor ve heyecanlandırıyor. Vatandaşın bir talebi olduğunda yahut bir eleştirisi olduğunda iletilecek makam olarak yeniden bizi görüyorlar. Aksi giden bir durumda bunu düzeltebilecek merci olarak da vatandaşın bizi görmesi ne kadar güvendiklerini gösteriyor. Son 20 yıldır tutamayacağı kelamları vermeyen, verdiği her kelamı tutan ve yaptıklarını yapıtlarla ortaya koyan, somut adımlarla vatandaşımıza hizmet etmiş olan bir siyasi iktidar olduğumuz için bunun meyvelerini sokakta görebiliyoruz” dedi.

“14 MAYIS’TAN SONRA BİR KERE DAHA RUHSATI ALIP ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Vatandaşın İstanbul Büyükşehir Belediyesi hakkındaki şikayetleri hakkında konuşan Çelik, “Vatandaşlarımızın İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile ilgili önemli manada şikayeti olduğunu görüyoruz. Bilhassa şikayetlerini iletecek merci bulmakta zorlandıkları, ilettikleri vakitte ise geri dönüş noktasında ve hizmetlerin ulaştırılması noktasında yaşadıkları dertleri vatandaşlar bize aktarıyor. Doğal ki bizler de seçimlere çok kısa vakit olduğu için Allah’ın müsaadesiyle daima bir arada çok çalışarak İstanbul’u geri alıp tekrar hak ettiği hizmetlere kavuşturmak için çok sabırsızlandığımızı söz ediyoruz. Allah’ın müsaadesiyle biz ülkemiz ve milletimizin için çalışmaya, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde inşallah 14 Mayıs’tan sonra bir sefer daha ruhsatı alıp çalışmaya devam edeceğiz” kelamlarını kullandı.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.