Aile setinde yaşanan kazanın ayrıntıları aşikâr oldu! Patlamada Nejat İşler’in latifeli, Canan Ergüder’in saçı yandı

Aile dizisinin evvelki akşam yapılan mezarlık çekimindeki patlama sahnesinde vahim bir olay meydana geldi. Hususla ilgili açıklama yapan Ay İmal, gerekli incelemelerin başlatıldığını duyururken ayrıntılar da belirli oldu. Denetimsiz meydana gelen olayda genç oyunculardan İpek Çiçek hastaneye kaldırılırken Nejat İşler’in latifeli, Canan Ergüder’in de saçında yanıklar meydana geldi.

Aile setinde yaşanan kazanın ayrıntıları aşikâr oldu! Patlamada Nejat İşler’in latifeli, Canan Ergüder’in saçı yandı
Yayınlama: 11.05.2023
8
A+
A-

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Canan Ergüder, Nejat işler ve Parıltı Sürer’in başrolünü paylaştığı Aile dizisinin setinde korkutan bir kaza yaşandı. Dün yazılı bir açıklama yapan Ay Üretim, setten beklenmedik bir kazanın meydana geldiğini ve sorumlularla ilgili gerekli incelemelerin başlatıldığını duyurdu. Merak edilen olay ayrıntıları da aşikâr olmaya başladı.

MEZARLIKTA CENAZE SAHNESİ ÇEKİLECEKTİ

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, Aile dizisinin dün akşam üstü mezarlıkta çekilen patlama sahnesi gruba kaygı dolu anlar yaşattı. Ay Üretim imzalı dizide Yusuf Soykan’ın (Tamer Yiğit) mevt yıl dönümü sahnesi çekiliyordu. Tüm aile fertleri Devin, Hülya, Leyla, Ceylan, Cihan, Aysel, İbo, Tolga, ve birtakım müdafaalar aile kabristanındaki çekimde hazır bulunuyordu.

KONTROLSÜZ PATLAMA MEYDANA GELDİ

Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki sahne gereği bomba yüklü araç patlatılacaktı. Aslan (Kıvanç Tatlıtuğ) bomba konulan arabayı fark edip ailesini uyardıktan sonra bombanın gürültüyle patlatılması planlanıyordu. Birinci iki tekrarda bir sorun çıkmadı, fakat 3. tekrar yapılırken Ay Üretim’e ilişkin araçta beklenmedik anda denetimsiz büyük bir patlama gerçekleşti, rüzgârın da tesiriyle alevler artınca grupta büyük bir dehşet ve panik ortamı yaşandı.

NEJAT İŞLER LATİFELİ, CANAN ERGÜDER’İN SAÇI YANDI

Dizinin Ceylan’ı İpek Çiçek saçlarının önünü yanmaktan son anda kurtardı. Genç oyuncu denetim gayesiyle hastaneye götürüldü. Nejat İşler’in sakalında, Canan Ergüder’in saçında ufak yanıklar oldu. Set paydos edildi. Üretim şirketi AY Üretim yaşanan ve büyük bir faciaya neden olma ihtimali olan kaza sonrası çabucak ihmalin neden kaynaklandığını araştırmak için inceleme başlattı.

AY ÜRETİM’DEN AÇIKLAMA

Olayla ilgili yanlış anlaşılmaları önlemek için yazılı açıklama yapan Ay İmal, “Aile dizimizin 11. kısmını efekti final sahnesinin çekimleri sırasında üzücü bir hadise yaşanmıştır. Kimi çalışma arkadaşlarımızın yaralanmalarına neden olan bu olayın meydana gelmesine ait muhtemel yanılgı ve ihmallerle ilgili incelemeler başlatılmıştır. Hizmet alınan şirketler başta olmak üzere her türlü araştırma ve inceleme yapılacak ve tarafımızca sonucu ulaştırılacaktır. Bütün çalışma arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz” sözlerini kullandı.

BAŞAK DİZER’DEN YORUM

Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer de Birsen Altuntaş’ın haberine şükür ve üzgün emojisi koyarak yorum yaptı. Öte yandan Tatlıtuğ ve başka oyunculardan bahisle ilgili şimdi bir açıklama gelmedi.

Aile dizisinin çekimlerinde korkutan kaza! Kimi çalışanlar yaralandı

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.