Aile dizisi ne zaman başlıyor? Aile dizisi 2. sezon tarihi belli oldu mu?

Aile dizisi ne zaman başlıyor? Aile dizisi 2. sezon tarihi belli oldu mu?
Yayınlama: 19.09.2023
5
A+
A-


Aile dizisinin ilk bölüm yayın tarihi 14 Şubat 2023 olarak açıklanmıştı fakat 2023 Kahramanmaraş depremleri nedeniyle ertelendi. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi çeken dizinin yeni sezon tarihi merak edildi. Peki, Aile dizisi ne zaman başlıyor? Aile dizisi 2. sezon tarihi belli oldu mu?

Aile yeni sezonu ne zaman başlayacak henüz bilinmiyor. Fakat dizilerin genel olarak yeni sezonları Eylül-Ekim ayları gibi başlamaktadır. Aynı şekilde Aile dizisinin de 2. sezonunun Eylül-Ekim aylarında başlayacağı tahmin ediliyor.

Aile’nin 13. Bölümünde (Sezon Finali); Hülya’nın verdiği karardan sonra Aslan’ı öldürmeyi planlayan İlyas, büyük bir sürprizle karşılaşır. Karşılıklı silahlar patlamadan hemen önce İlyas, evlatlık sırrı ve ailenin kanlı geçmişiyle ilgili Aslan’a büyük bir ipucu verir. Şimdi Aslan’ın aklında tek bir soru vardır. İlyas’ın söyledikleri doğru mudur? Sevdiği adamın ölümle burun buruna geldiğini öğrenen Devin, hamile olduğunu Aslan’a söyler. Aslan aldığı habere çok sevinir ancak Devin bu bebeği doğurmamakta kararlıdır. Aslan, Devin’e doğacak bebekleriyle yeni bir hayat kurmanın mümkün olduğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Kıymet’ten gelen bir telefon Hülya’yı harekete geçirir. Diğer taraftan Aslan da evlatlık olan çocuğun kim olduğunu öğrenmek için planını işletmeye başlar. Aslan evlatlık olan çocuğun kim olduğunu öğrendiğinde ortaya çıkan gerçek, Aslan ve Hülya’nın ilişkisini derinden sarsar. Diğer taraftan bu gerçeği Cihan da öğrenir. Devin’in kliniğine gider. Klinikte yaşananlardan sonra Devin, terapi seanslarını sonlandırma kararı alır. Yağmur ve Eko’nun isteme töreni için herkes bir araya geldiğinde tüm sırlar birer birer gün yüzüne çıkar. Büyük bir tartışmanın sonunda Hülya; Devin ve Cihan’ın aylardır ondan gizli seans yaptıklarını Aslan’a söyler. Şimdi yüzleşme sırası Aslan ve Cihan’dadır. İki kardeş arasında o gece yaşanacak yüzleşme, aileye ait kanlı sırların ortaya çıkmasıyla büyük bir hesaplaşmaya dönerken; aile büyük bir yıkıma doğru sürüklenecektir. Şimdi herkes, hayatlarını altüst edecek bir dönüm noktasındadır.

Tanınmış bir aileden gelen Aslan Soykan, kendisiyle benzer sorunlar yaşayan psikolog Devin Akın ile tanışır ve aile içinde farklı durumlar ortaya çıkar.

Kıvanç Tatlıtuğ – Aslan Soykan, Soykan ailesinin lideri.

Serenay Sarıkaya – Devin Akın, yolu Aslan ile kesişen bir psikolog ve eşidir.

Nejat İşler – Cihan Soykan, Aslan’ın abisi.

Canan Ergüder – Leyla Soykan Sayıcı, Aslan’ın ablası.

Nur Sürer – Hülya Soykan, Aslan’ın annesi.

Levent Ülgen – İbrahim Soykan, Aslan’ın amcası.

Dizi Aile Dizi Gündem Yaşam Kültür Sanat Haberler