Ahmet Işık Çebi’den tezli açıklamalar!

Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi, gelecek dönem öncesinde tezli konuştu. Çebi, “Şampiyonluğa oynayacağız. Geçen dönem adaletsiz bir sistem uygulandı ve bundan etkilendiğimizi düşünüyoruz” dedi.

Ahmet Işık Çebi’den tezli açıklamalar!
Yayınlama: 16.06.2023
8
A+
A-

Geçen dönem ligde umduğunu bulamayan Siyah-Beyazlılar, gelecek dönem tekrar doruğa oynamak istiyor. Çalışmalarını sürdüren Kara Kartal’da lider Ahmet Parıltı Çebi, tezli bir takım kurup, şampiyonluk yarışı vereceklerinin altını çizdi. Lider Çebi, bilhassa grubun yıldızlarından uzun bir mühlet boyunca faydalanamamalarının kendilerini olumsuz etkilediğini belirtti.

‘Önümüzdeki sene halledeceğiz’

Çebi, bilhassa transfer konusunda ellerini çabuk tutacaklarını belirtip, teknik grup ile iş birliği içinde çalışıp, döneme en âlâ formda gireceklerini söyledi. Lider Çebi’nin kelamlarından ön plana çıkanlar şöyle oldu: “Şampiyonluğa oynayacağız. Geçen dönem adaletsiz bir sistem uygulandı ve bundan etkilendiğimizi düşünüyoruz. Mert, Ghezzal ve Josef üzere oyuncularımızdan uzun müddet faydalanamadık. Bunların hepsini yeterli transferlerle, oturmuş takımımızla ve hocamızla önümüzdeki sene halledeceğiz.”

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.