Adım Farah yeni sezon ne zaman? Adım Farah 2. sezon yayın tarihi belli mi?

Adım Farah yeni sezon ne zaman? Adım Farah 2. sezon yayın tarihi belli mi?
Yayınlama: 19.09.2023
24
A+
A-


FOX TV kanalında yayınlanan Adım Farah dizisi yeni sezonu merakla bekleniyor. Adım Farah 2. araştırılan konular arasında yer alıyor. Başrolünde Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yer aldığı Adım Farah, farklı konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Yeni sezonun başlama tarihi hakkında detaylar araştırılıyor. Peki, Adım Farah yeni sezon ne zaman? Adım Farah 2. sezon yayın tarihi belli mi? Detaylar haberimizde…

ADIM FARAH SON BÖLÜM NE OLDU?

Bade ve Farah’ın olduğu araca yapılan saldırıyı duyan Mehmet ve Tahir hemen ikisinin kaldırıldığı hastaneye koşar. Farah olayın şokundadır. Bade ise ciddi bir ameliyata girmiştir. Saldırıyı kimin yaptığının peşine düşen Tahir’i sakinleştirmek ve onu Bade ve Mehmet ile içinde olduğu büyük plana dahil etmek yine Farah’a düşecektir. Ancak Tahir’in kafasında Ali Galip’in cezasını kendisinin kestiği başka bir plan vardır.

Orhan ve Ali Galip ise büyük sevkiyatı halledip yer altına çekilme planını gerçekleştirmeye çok yaklaşmışlardır. Bilmedikleri şey ise artık karşılarında planlarını bilen bir ekip olduğudur. Farah Tahir’in sessizliğinden korksa da hala her şeyin bittiği; sevdiği adam ve oğlu Kerimşah ile beraber gittiği günün hayalini kurmaktadır. Gönül ve Kaan’ın düğünü belki de huzur içinde geçen son gece olacaktır. O gece düğünde gelin ve damat dans ederken birbirlerinin yanında dikilip onları seyreden herkes, ertesi gün birbiriyle girişecekleri büyük savaş için harekete geçeceklerdir.

ADIM FARAH YENİ SEZON NE ZAMAN?

Adım Farah, 31 Mayıs tarihinde yayınlanan bölümüyle sezon finali yapmıştı. Yeni sezonun Eylül ayının son haftası içerisinde başlaması öngörülüyor.

Adım Farah Gündem Magazin Haberler