UEFA Şampiyonlar Ligi elemeleri play-off turu kura çekimi yapıldı. BEŞİKTAŞ kiminle eşleşti, rakibi kim oldu? Beşiktaş Şampiyonlar Ligi play-off turunda kiminle, hangi takımla eşleşti?
Beşiktaş, UEFA Avrupa Ligi elemeleri play-off turunda Partizan (Sırbistan)- Lugano (İsviçre) eşleşmesinin kazananıyla karşılaşacak.
UEFA Şampiyonlar Ligi elemeleri play-off turu kura çekimi yapıldı. Galatasaray ve Fenerbahçe’nin eşleşmeleri belli oldu. UEFA’nın İsviçre’nin Nyon kentindeki merkezinde gerçekleştirilen kura çekimine Türkiye’den Galatasaray ile Fenerbahçe katıldı.
GALATASARAY – Young Boys
FENERBAHÇE / Lille – Slavia Prag-Union SG
Dinamo Zagreb – Qarabağ / Ludogorets
Midtjylland / Ferencvarosi – Slovan Bratislava / APOEL FC
Jagiellonia / Bodo Glimt – Kızılyıldız
Malmö / PAOK – Sparta Prag / FCSB
Dynamo Kiev / Rangers – Salzburg / FC Twente
UEFA Şampiyonlar Ligi’ne play-off turundan başlayacak Galatasaray, ilk maçına 20-21 Ağustos’ta, rövanş karşılaşmasına 27-28 Ağustos’ta çıkacak. 3. eleme turunda Lille ile karşılaşacak Fenerbahçe, ilk maçını yarın deplasmanda oynayacak. Sarı-lacivertliler, rövanş karşılaşmasında rakibini İstanbul’da 13 Ağustos’ta konuk edecek.