7 aylık gebe Aslı Enver, birinci kez karnı burnunda pozunu paylaştı

7 aylık gebe hoş oyuncu Aslı Enver, doğum gününü kutlamak için eşi Berkin Gökbudak ile yurt dışına gitti. Hamileliğini gözlerden uzak yaşayan ve her fırsatta karnını saklayan oyuncu, birinci kere toplumsal medya hesabından karnı burnunda bir pozunu takipçilerinin beğenisine sundu.

7 aylık gebe Aslı Enver, birinci kez karnı burnunda pozunu paylaştı
Yayınlama: 11.05.2023
17
A+
A-

Kavak Yelleri, Suskunlar, İstanbullu Gelin üzere dizilerdeki başarısıyla isminden kelam ettiren ve şimdilerde Mehmet Günsür ile başrolü paylaştığı Arayış dizisi için gün sayan Aslı Enver, özel hayatıyla da isminden kelam ettiriyor. Kasım ayında Berkin Gökbudak ile nikah masasına oturduktan sonra gebe olduğunu duyuran Enver, yeni yaşını kutlamak için eşiyle yurt dışına çıktı.

KARNINI GÖSTERDİ

Hamileliğin başından beri konuşmaktan çekinen ve karnını her fırsatta gizleyen Aslı Enver, kural bozdu. Instagram’da 6,4 milyon takipçisi bulunan hoş oyuncu, doğum gününe özel yaptığı paylaşımda birinci defa karnını gösterdi. Oyuncu paylaşımında “Hayatımdaki her şey ve herkes için teşekkür ederim” sözleri yer verirken paylaşımda kısa müddette beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.