30 bin Euro’luk tatile gemi seyahati ikram

Lüks turizmin 2 markası, Barut Hotels Küme ve kruz şirketi Royal Caribbean işbirliğine gitti. Buna nazaran Barut çatısı altında bulunan Antalya’daki Bayou Villas by Lara Barut Collection’da en az 30 bin Euro’luk tatil rezervasyonu yapan tatilseverler, asgarî 6 bin Euro’luk cruise tatili ikramı kazanacak.

30 bin Euro’luk tatile gemi seyahati ikram
Yayınlama: 16.06.2023
13
A+
A-

Dünyanın en lüks ve büyük gemilerine sahip Royal Caribbean ile dünyayı gezme fırsatı yakalayacak. Barut Hotels Küme Ticari Yöneticisi Samuray Önen, bu birlikteliğin Antalya’da süratle ilerleyen lüks turizm açısından büyük kıymet taşıdığına dikkat çekti.

GECELİĞİ 2 BİN 500 EURO

Kapılarını geçen yıl sonunda açan Bayou Villas by Lara Barut Collection’ın Antalya Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta 1, 2, 3 ve 4 yatak odalı 24 villadan oluştuğunu belirten Önen, ‘‘Pandemiyle birlikte şahsa özel tatil konseptleri çok ön plana çıktı. Bu villalarımızda da konuklar, tatillerini dilerlerse gözlerden uzak yapıyor. Yahut isterlerse otelin imkânlarından, plajından SPA’sından faydalanıyorlar’’ dedi. Önen, 2 yatak odalı villalarda gecelik konaklama maliyetinin ortalama 2 bin 500 , 4 yatak odalı villalarda ise ortalama 6 bin Euro olduğunu ve villa konuklarının yüklü olarak yabancılardan oluştuğunu tabir etti.

YAZIN ANTALYA KIŞIN KARAYİPLER

Royal Caribbean Türkiye Genel Müdürü Alper Taşkıranlar ise dünya genelinde yaklaşık bin destinasyona seyahat eden 64 gemilik bir global gemi filosuna sahip olduklarını tabir etti. Bu işbirliği sayesinde Bayou Villaları’nda konaklayan konukların yazın Antalya’da kışın da Karayipler’de tatil yapabileceğinin altını çizen Taşkıranlar, Barut Hotels Group müşterilerine 100 kabin ayrıldığını söz etti.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.