14 Mayıs Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı: Şans Topu Sonuçları ve Kazandıran Numaralar

Şans oyunu severlerin heyecanla beklediği Şans Topu çekilişinin sonuçları az önce açıklandı! Böylelikle, her hafta Çarşamba ve Pazar günü olmak üzere haftada iki kez gerçekleştirilen Şans Topu’da haftanın son çekilişi gerçekleşmiş oldu. Çekilişin …

14 Mayıs Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı: Şans Topu Sonuçları ve Kazandıran Numaralar
Yayınlama: 14.05.2023
4
A+
A-

Şans oyunu severlerin heyecanla beklediği Şans Topu çekilişinin sonuçları az önce açıklandı! Böylelikle, her hafta Çarşamba ve Pazar günü olmak üzere haftada iki kez gerçekleştirilen Şans Topu’da haftanın son çekilişi gerçekleşmiş oldu. Çekilişin hemen ardından gözler Milli Piyango İdaresi tarafından ilan edilen Şans Topu’nun kazandıran numaralarına çevrildi. Peki, Şans Topu sonuçları ne oldu, açıklandı mı, kazandıran numaralar hangileri oldu? Şans Topu devir mi etti? 

İşte, 14 Mayıs Pazar Şans Topu çekilişi sonuç ekranı ve kazandıran numaralar

Milli Piyango oyunları arasında en çok tercih edilen şans oyunlarından biri olan Şans Topu’nda bugün de çekiliş heyecanı yaşandı.

Büyük ödülün 570.306,55 TL olduğu haftanın son Şans Topu çekilişinin kazandıran numaraları ise tüm Türkiye tarafından merak edildi. 

İşte detaylar! 👇

14 Mayıs Pazar Şans Topu Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango İdaresi yetkilileri tarafından Noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirilen Şans Topu sonuçları Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde de yayınlandı. 

14 Mayıs Pazar gününe ait Şans Topu çekiliş sonucunu incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 👇

Şans Topu Sonuçlarını Görüntülemek İçin Tıklayın

Sonuçlara buradan da göz atabilirsiniz. 👇

14 Mayıs Pazar Şans Topu Sonuç Ekranı

Kazandıran Şans Topu şanslı numaraları: 9, 12, 17, 23, 33 ve 13 oldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.